Roxette: desetileté čekání končí, Švédové vydají v únoru desku

Vydáno 06.01.2011 | autor: PR

Švédské duo Roxette vydává nové album, Charm School vychází už 14. února. První singl She's Got Nothing On (But The Radio) již nasadila rádia.

Roxette: desetileté čekání končí, Švédové vydají v únoru desku Roxette: desetileté čekání končí, Švédové vydají v únoru deskuroxette_2Roxette se v Čechách tradičně těší velmi dobré prodejnosti, za předchozí alba získali mnoho ocenění v podobě zlatých a platinových desek. Zatím poslední studiovku Room Service vydali před dlouhými deseti lety a jen v Čechách si ji pořídilo přes deset tisíc zájemců.


Roxette se stáhli do ústraní v roce 2002, kdy byl zpěvačce Marii Fredriksson objeven nádor na mozku. Přestali koncertovat, dvacáté narozeniny oslavili "jen" souborným vydáním kolekce The Rox Box a výběrem největších hitů. Zahráli si až v roce 2009 na akci Night Of The Proms, kde společně vystupují hvězdy pop-music a vážné hudby.


Koncem loňského roku veřejnost potěšili zveřejněným plánem koncertovat, aby se vzápětí přihlásili i s novým studiovým počinem. V Praze Roxette zahrají 5. června, o den později se představí také v Bratislavě.

zdroj: EMI, mp

roxette_top
 

 

zavřít