Bobby McFerrin v Brně přidá další koncert

Vydáno 21.01.2011 | autor: PR

Hned dvakrát předvede v Brně své vokální umění mistr improvizací Bobby McFerrin. Poté, co byly všechny vstupenky na jeho vystoupení 29. března v hale Vodova vyprodány rekordní rychlostí během několika týdnů, rozhodli se organizátoři po dohodě s umělcem vyjít vstříc obrovskému zájmu tuzemských fanoušků a uspořádat ještě druhý koncert.

Bobby McFerrin v Brně přidá další koncert Bobby McFerrin v Brně přidá další koncert

mcferrin_bodyTen se uskuteční následující den, 30. března od 19 hodin opět v hale Vodova. Oba koncerty se uskuteční v rámci festivalového preview jubilejního desátého ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno. „Je to pro nás nejlepší dárek k letošnímu desátému výročí," glosuje Vlastimil Trllo z pořádající agentury 24/7 Promotions.


„Ačkoliv nebylo žádným tajemstvím, že Bobby McFerrin má v České republice obrovský počet příznivců, rychlost s jakou vstupenky na první koncert zmizely, nás samotné příjemně překvapila a jsme proto nesmírně rádi, že můžeme vyjít vstříc všem, kteří si tento úžasný zážitek nechtějí nechat ujít a na které se lístky už nedostaly,"
dodává Vilém Spilka.

zdroj: Smart Communications, dm 

zavřít