VÁCLAV KOUBEK OSLAVÍ PADESÁTKU VE VELKÉM STYLU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

2.března v Lucerna Music Baru můžete oslavit významné životní jubileum svérázného skladatele, textaře, básníka a písničkáře VÁCLAVA KOUBKA. Kromě oslavence vystoupí i Jiří Suchý, Hana Hegerová, Filip Topol, Pavel Fajt, Radůza, Dagmar Andrtová a skupina Traband.

VÁCLAV KOUBEK OSLAVÍ PADESÁTKU VE VELKÉM STYLU VÁCLAV KOUBEK OSLAVÍ PADESÁTKU VE VELKÉM STYLU

Lze očekávat skvělou atmosféru ve společnosti velikánů české populární a alternativní hudební scény. Všechny účinkující spojuje hudba charakteristická svou upřímností, radostí a niterním prožitkem.

Koubkův nezaměnitelný osobitý projev a syrová hra na tahací harmoniku jsou na jeho právě vycházejícím šestém albu podtrženy citlivou aranží kmenové kapely (Jan Ponocný, Martin Rychta a Jaroslav Jeřábek). Na nové Koubkově desce „Každej pes“ se podíleli i někteří muzikanti, kteří na oslavě vystoupí. Skupina Traband, Filip Topol či Pavel Fajt. Písně z nového alba pochopitelně zazní i na této oslavě.

Současně vychází zpěvník sebraných písní Václava Koubka s přívlastkem „písně z let 1975 až 2005“. Ve sbírce lze nalézt písně z šesti Koubkových alb včetně toho nejnovějšího(Obrazy, Šaty šupáka, Bezvětří, Lítám, Já a můj táta, Každej pes). Notově i akordy zapsané písně spolu s texty dávají ucelenou bilanci jeho dosavadní tvorby.

zavřít