Tata Bojs jsou ve studiu, nové album vyjde v červnu

Vydáno 07.02.2011 | autor: redakce

Tata Bojs jsou momentálně ve studiu a pilně pracují na novém album. Pokud proběhne vše podle plánu, vyjde novinka v červnu.

Tata Bojs jsou ve studiu, nové album vyjde v červnu Tata Bojs jsou ve studiu, nové album vyjde v červnutata bojs11Tata Bojs letos nezahálí Tata Bojs nezahálí ani v koncertních aktivitách, kterých bude letos na poměry kapely opravdu bohatě. A tak již v únoru se Milan Cais, Mardoša, Vladimír Bár, Jura Hradil a Dušan Neuwerth vrátí do klubů.Nejdříve zavítají s "elektrickým" klubovým programem 23. února do brněnské Flédy, den nato pak do Soul Music klubu v Jihlavě.

Milan Cais doplňuje: "Kdo by nechtěl hrát na Flédě? Ve zřejmě nejlepším českém klubu. Tam se vždycky rádi vracíme a teď to bude po delší době s plnohodnotným elektrickým programem. Přivezeme dokonce i zajímavou horizontální světelnou scénu, kterou bude jako vždy obsluhovat náš dvorní light designer Filip Bruthans.

Po skočení koncertu jsme se ještě dohodli s organizátory na afterparty, která bude v naší režii. Mardoša vytáhne svoje hity tutový a možná se k němu s blížícím se ránem přidají i ostatní Bojs. O den později v Jihlavě bude koncert zajímavější o to, že se k nám připojí naši oblíbení Sunflower Caravan. Počítám, že si v malém jihlavském klubu Soul společně s návštěvníky užijeme skutečnej rokenrol a že pot poteče po stěnách.
"

Na počátku následujícího měsíce z větší části odpojí elektrické nástroje a představí se s "elektro-akustickými" sety; 5. března v Jazz Tibet Klubu v Olomouci a 6. března v Měšťanské Besedě v Plzni.

Na těchto koncertech zazní mimo největších hitů kapely navíc i některé prvotní verze připravovaných nových písniček na nové album.

Stejně jako začátek roku, tak i následující tři měsíce budou věnovány téměř výhradně přípravě nového alba. Tata Bojs se však vrátí na koncertní pódia ještě na přelomu dubna a května, kdy se představí na několika speciálních akcích pod otevřeným nebem.

Seznam nejbližších koncertů:
23.2. Brno – Fléda
24.2. Jihlava – Soul Music Club
5.3. Olomouc – Jazz Tibet Klub (elektro-akustický set)
6.3. Plzeň – Měšťanská Beseda (elektro-akustický set)


zdroj: Supraphon, mp

zavřít