Red Hot Chili Peppers pojmenovali nové album podle LSD

Vydáno 22.02.2011 | autor: redakce


Lídr kapely Anthony Kiedis tvrdí, že "Redhoti" mají před dokončením připravovaného alba a zároveň prozradil pracovní název.

Red Hot Chili Peppers pojmenovali nové album podle LSD Red Hot Chili Peppers pojmenovali nové album podle LSDredhoti1Anthony Kiedis hledá inspiraci všude Red Hot Chili Peppers vydají letos po pěti letech další album. Novinka nese podle Kiedise pracovní název Dr Johnny Skinz's Disproportionately Rambunctious Polar Express Machine-head. Údajně se jedná o titul inspirovaný LSD zážitkem jednoho z kamarádů kapely.

"Řekl nám, že hrál vyprodaný koncert planetám a měsícům a jeho největším hitem byl právě ten název," řekl Anthony Kiedis a dodal, že název desky nejspíš není definitivní a dojde k mírným úpravám.

A jak bude jubilejní desátá deska Red Hot Chili Peppers vlastně znít? Podle Kiedise se kapela zvukově posunula – ať už za to může odchod kytaristy Johna Fruscianteho, nebo fakt, že se basák Flea začal hudebně vzdělávat - naučil se hrát na klavír a údajně odletěl na čas do Afriky, kde nasával (mimo jiné) i inspiraci.

Produkci nahrávky dostal na starost Rick Rubin. Datum vydání kapela zatím tají.


mp


redhot2_top
zavřít