Foo Fighters zahráli na tajném koncertě celou novou desku

Vydáno 27.02.2011 | autor: redakce

Foo Fighters odehráli v sobotu 26. února tajný koncert v Londýně, během kterého si naživo vyzkoušeli nové skladby z připravovaného alba Wasting Light.

Foo Fighters zahráli na tajném koncertě celou novou desku Foo Fighters zahráli na tajném koncertě celou novou desku

foo-fighters_topFoo Fighters si potrpí na tajnosti Kapela hrála v britské metropoli v klubu, do kterého se vtěsnalo pět stovek fanoušků. Ti navštívili show skupiny, která toho večera vystupovala pod přezdívkou White Limo. Jde o jeden ze songů z připravovaného alba Foo Fighters.

Novinka vyjde v půlce dubna a Foo Fighters na ní spolupracovali např. s Butchem Vigem, jenž produkčně zaštítil slavné elpíčko Nirvany Nevermind.

Wasting Light byla nahrána na analogovou magnetofonovou pásku u Davida Grohla v garáži jeho domu v San Fernando Valley v Kalifornii.

Foo Fighters odehráli v Londýně téměř tří hodinový koncert, přičemž v první polovině přehráli nové album Wasting Light vcelku.


Seznam skladeb tajného londýnského koncertu Foo Fighters:

Bridge Burning, Rope, Dear Rosemary, White Limo, Arlandria, These Days, Back Forth, A Matter Of Time, Miss The Misery, I Should Have Known, Walk, All My Life, Generator, My Hero, Up In Arms, Times Like These, Stacked Actors, Cold Day In The Sun, Long Road To Ruin, Big Me, For All The Cows, Monkey Wrench, Everlong, Darling Nikki, This Is A Call

 

Rope by Foo Fighters 


mp
foo-fighters_top
zavřít