ARAKAIN CHYSTÁ NOVÉ ALBUM A TURNÉ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Po dvou letech od vydání poslední řadovky se počátkem března vrátí ARAKAIN s albem Warning, které pokřtí 21. dubna v pražské Sazka Aréně. Představí ho ale fanouškům po celé republice v rámci svého Warning! Tour.

ARAKAIN CHYSTÁ NOVÉ ALBUM A TURNÉ ARAKAIN CHYSTÁ NOVÉ ALBUM A TURNÉ

„Warning!“, jak byla novinka pojmenována, bude do distribuce uvedena počátkem března a na jejím zrodu se skupina podílela ve složení – Jiří Urban a Mirek Mach (kytary), Zdeněk Kub (basa), Marek Žežulka (bicí) a stále populárnější a vytíženější Petr Kolář. Ten navzdory svému nedávnému oznámení o odchodu na sólovou dráhu částečně odzpívá i její jarní turné – společně s novým zpěvákem Arakainu a zároveň kolegou z muzikálu Excalibur Janem Toužimským, který dokázal Koláře dokonale nahradit.

Velké jarní turné, na které se tak Arakain vůbec poprvé rozjedou se dvěma zpěváky a bubeníkem Romanem Lomtadzem z Čechomoru, vypukne 11.3. v Polné a do 30.dubna nabídne celkem 19 koncertních zastávek.

21. dubna Arakain vystoupí v Sazka Areně coby vůbec první česká metalová kapela v tomto moderním multifunkčním stánku. Právě zde pokřtí nové album Warning!. V roli kmotrů se objeví Josef Vojtek, Kamil Střihavka, českobudějovická skupina Seven, GAZ 69 – v této skupině působí třetí zakladatel Arakainu, bubeník Mirek Nedvěd, který vlastně kdysi vymyslel název skupiny, dále stále okouzlující německá metalová diva Doro Pesch a bývalý zpěvák skupiny Iron Maiden Blaze Bayley. Rozhodně je letos v podání Arakainu, na co se těšit!


WARNING! TOUR:

11.3. Polná
17.3. Ústí nad Labem
18.3. Plzeň
19.3. Sedlčany
25.3. Pardubice
26.3. Smržovka
31.3. České Budějovice
1.4. Hořovice
2.4. Katovice
8.4. Cheb
9.4. Kardašova Řečice
14.4. Brno
15.4. Chotutice
16.4. Zlín
21.4. Praha – Sazka Arena – KŘEST ALBA WARNING!
22.4. Ústí nad Orlicí
23.4. Kasalice
29.4. Klatovy
30.4. Písek


zavřít