Vanilla Sky předělali Umbrellu od Rihanny a míří do Přeštěnic

Vydáno 06.03.2011 | autor: PR

Přeštěnický Open Air Musicfest se uskuteční 8. a 9. července 2011 na tradičním místě kousek za Milevskem. Akce, která si vybudovala pevnou pozici mezi středně velkými letními festivaly, opět láká své příznivce ale také nové fanoušky na známá jména. Vystoupí například Aneta Langerová, Skyline, Tomáš Klus, Mig 21, Wohnout, UDG, Debbi, Medvěd 009 nebo také legenda československého undergroundu Plastic People of The Universe.

Vanilla Sky předělali Umbrellu od Rihanny a míří do Přeštěnic Vanilla Sky předělali Umbrellu od Rihanny a míří do Přeštěnic

vanilla-skyPunkoví Vanilla Sky předělali Rihannin hit Umbrella


Prvním zahraničním headlinerem bude italská pop punková hvězda Vanilla Sky. Skupina se ve světě proslavila především vtipnou předělávkou celosvětového hitu Umbrella od zpěvačky Rihanny. Klip k této skladbě překonalo již 17 milónu shlédnutí. Skupina míchající ve své tvorbě punk rock s prvky popu i elektra má na svém kontě stovky koncertů v klubech s hudebními velikány, jako jsou Good Charlotte, The Offspring a nebo Blink 182.Dalším potvrzeným headlinerem jsou argentinští Karamelo Santo, kteří do Přeštěnice přijedou zopakovat svou impozatní show z roku 2008. Osmičlenná skupina vznikla v roce 1993 a kombinuje ve své hudbě především reggae, rock a ska.

Festivalovou novinkou bude i rozšíření žánrové pestrosti o hip hop, rap a další taneční žánry. Kromě jiných se na taneční scéně představí například skupina DeFuckTo. Na festivalu návštěvníky opět čekají tři scény, bohatý doprovodný program včetně volby Miss přeštěnického festivalu. Samozřejmostí bude tradiční zdarma kyvadlová doprava z Milevska a zpět. Festival se stejně jako v minulém roce zapojí do projektu Čistý festival (v loňském roce obsadil mezi festivaly skvělé 6. místo a v přepočtu vysbíraných kelímků na počet účastníků dokonce 1.místo).

Vstupenky v ceně od 350 Kč lze zakoupit exkluzivně v síti Ticketstream.cz

zdroj: prestenice.cz, dm 
zavřít