STAŘÍ R.E.M. S NOVÝM ZVUKEM

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Americká rocková skupina R.E.M., která 23. ledna letošního roku potěšila své fanoušky koncertem v pražské Sazka Aréně, přichystala pro své příznivce celou nůši novinek.

STAŘÍ R.E.M. S NOVÝM ZVUKEM STAŘÍ R.E.M. S NOVÝM ZVUKEM

Po úspěchu v roce 2004 vydaného DVD „In View: Best of R.E.M. 1988 - 2003“, na kterém se nacházejí klipy k největším hitům skupiny se zvukem přemíchaným do prostorových formátů DD 5.1 a DTS, přichází kapela s reedicemi všech svých alb vydaných na labelu Warner Bros. Records, to jest od desky „Green“ z roku 1988 až po aktuální album „Around the Sun“, které spatřilo světlo světa loni na podzim.

Všechny reedice vycházejí ve dvojdiskovém provedení. Vždy je jeden disk ve formátu CD s původním, neremasterovaným mixem nahrávek jednotlivých alb, druhý pak ve formátu DVD. Na druhém disku bude každá nahrávka v pěti různých zvukových formátech. Jedná se o formáty DVD-Audio High Resolution Stereo a DVD-Audio High Resolution Surround, přehratelné na DVD přehrávačích kompatibilních s formátem DVD audio, a dále se na discích budou nacházet formáty Dolby Digital 2.0, Dolby Digital 5.1 a DTS, tedy prostorové formáty přehratelné na všech DVD přehrávačích. Každý DVD disk dále obsahuje fotogalerii a bonusy.
zavřít