Adele je zpět! Novou písničkou zaskočila fanoušky během britského X Factoru

Vydáno 19.10.2015 | autor: redakce

Britská zpěvačka Adele si se svými fanoušky ukázkově hraje. Zatímco si i vrabci na střeše cvrlikají, že její nová deska 25 vyjde 20. listopadu, ona mlčí. Místo toho překvapila diváky během vysílání britského X Factoru, když v reklamním bloku zničehonic zazněla ukázka nové písničky. 

Adele je zpět! Novou písničkou zaskočila fanoušky během britského X Factoru Adele je zpět! Novou písničkou zaskočila fanoušky během britského X Factoru

Ukázka nového songu trvá zhruba půl minuty a doprovází ji bílý text na černém pozadí, který působí jako jasný vzkaz fanouškům: "Hello, it's me, I was wondering if after all these years, you'd like to meet to go over everything. They say that time's supposed to heal ya but I ain't done much healing," zpívá Adele. 

Co se ví o novém albu Adele: 7 podpultových zpráv

Držitelka různých cen tak sice stále naplno neprozradila žádné informace o svém novém albu, její gesto je ale výmluvné. O desce 25 se toho v posledních letech napovídalo hodně, pracují na ni hvězdní producenti jako Max Martin, Ryan Tedder či Danger Mouse. 

Naposledy Adele svůj famózní hlas předvedla před třemi lety v hitu Skyfall, který patřil ke stejnojmenné bondovce. Její poslední řadové album 21 vyšlo zkraje roku 2011 a s přehledem se jedná o nejprodávanější desku probíhající dekády. Prodalo se kolem 30 milionů kopií.

NME, jm

zavřít