Adele prozradila vše o novém albu 25. Vyjde příští měsíc

Vydáno 22.10.2015 | autor: redakce

Nejprodávanější umělkyně probíhající dekády přestala mlžit kolem nové desky 25 a potvrdila, co se stejně už nějakou dobu díky zákulisním zdrojům vědělo: že vydá 20. listopadu svou třetí řadovou desku. Po 19 a 21 zvolila Adele i tentokrát jedoduchý název a pojmenovala ji po věku, ve kterém písničky vznikaly, tedy 25. 

Adele prozradila vše o novém albu 25. Vyjde příští měsíc Nové album Adele se bude jmenovat 25

Pokud se nové album Adele bude prodávat aspoň z poloviny tak dobře jako předchozí 21, mohou se obchodníci před Vánocemi těšit na pořádné příjmy. Vždyť desky z roku 2011 se dosud prodalo na 30 milionu kusů, z toho přes 11 milionů si pořídili Američané.

Adele je zpět! Novou písničkou zaskočila fanoušky během britského X Factoru

Adele uvede chystanou nahrávku prvním singlem Hello už v pátek 23. října. Evidentně se bude jednat o stejnou písničku, jejíž 30ti vteřinovou ukázku slyšeli před pár dny diváci britského X Factoru během reklamy. Ta totiž právě slovem Hello začíná. 

Tracklist novinky 25 bude následující: Hello, Send My Love (To Your New Lover), I Miss You, When We Were Young, Remedy, Water Under The Bridge, River Lea, Love In The Dark, Million Years Ago, All I Ask, Sweetest Devotion. 

Na závěr přikládáme ještě osobní dopis fanouškům, který o novém albu Adele sepsala a uveřejnila na svém Facebooku.

Billboard, jm

zavřít