AIR festival v Hradci Králové představí to nejlepší z taneční scény, vystoupí KSHMR nebo Timmy Trumpet

Vydáno 19.07.2017 | autor: redakce

Příznivci taneční scény už odpočítávají dny do letošního ročníku AIR Festivalu, jenž se odehraje 28. a 29.července v tradičním Festivalparku v Hradci Králové. Opět nabídne plejádu světových DJských es.

AIR festival v Hradci Králové představí to nejlepší z taneční scény, vystoupí KSHMR nebo Timmy Trumpet AIR festival v Hradci Králové představí to nejlepší z taneční scény, vystoupí KSHMR nebo Timmy Trumpet

Více než dvěma desítkám účinkujících budou letos vévodit jeden z nejžádanějších DJů současnosti - KSHMR, který vystoupí v Česku vůbec poprvé, a australská hvězdy Timmy Trumpet, pravidelný okupant přední příček hitparád. Sekundovat jim budou neméně často skloňovaná jména - MAKJ (kalifornský rodák ostřílený z pódií největších světových tanečních festivalů) a Madison Mars, který si stejně jako KSHMR prožije na AIRu svoji českou live premiéru.

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED OPEN AIRŮ NA ČESKÉM INTERNETU

Dále se návštěvníci mohou těšit např. na ruské trio Swanky Tunes, které si zahrálo mj. s Aviciim nebo Jonase Adena a Brooks, které podporuje Tiësto. Z Holandska si to na´AIR namíří Hardwellův objev Jayden Jaxx a z Maďarska duo Stadium X, které taky nechybí na žádné velké akci - Sziget a Tomorrowland nevyjímaje. Martin Garrix, hlavní hvězda loňského AIR Festivalu, našla pro změnu zalíbení v obrovském balkánském talentu Matrodovi a Armin van Buuren v argentinském duu Heatbeat.

vložte odkaz, text nemažte

Pozornosti fanoušků elektronické hudby jistě neuniklo ani jméno Lucky Charmes - autora čtyř Beatport hitů a jediného DJe, jehož tracky týdny vysílalo britské BBC, aniž by vědělo, od koho daná skladba vůbec pochází.A nebude to jen hlavní scéna, na které se to bude hemžit hvězdami. Od osmé hodiny večerní až do šesti do rána pojede rovněž Ear Gasmic Stage pod taktovkou Alexe M.O.R.P.H.a - předního německého DJe a producenta, který svými hity jako We Are, Dreams, The Reason aj. a remixy i spolupracemi s umělci, jako jsou Armin van Buuren, Paul van Dyk, Faithless, Dash Berlin a mnoha dalšími ukázal, že je vždy o krok napřed.

Více na www.airfestival.cz.

tz, jm

Témata: AIR festival, elektronická hudba, KSHMR, Tinny Trumpet

zavřít