Alanis Morisette vydává znovu bestseller Jagged Little Pill. Jsou na něm i nevydané písničky

Vydáno 02.11.2015 | autor: redakce

Nejslavnější deska Alanis Morisette slaví dvacetiny a to si zaslouží něco speciálního. Album Jagged Little Pill proto vychází v reedici, která obsahuje hned 4 disky. Na jednom z nich jsou navíc nikdy nevydané nahrávky, které se do tracklistu tehdy nevešly.

Alanis Morisette vydává znovu bestseller Jagged Little Pill. Jsou na něm i nevydané písničky Alanis Morisette se po 20 letech vrací ke své nejúspěšnější desce

Jagged Little Pill je nepochybně jedno z nejzásadnějších alb 90. let - prodalo se ho přes 33 milionů kopií a hity jako Ironic či You Oughta Know zná snad každý fanoušek hudby. Ke 20. výročí vydání nachystala 41letá Kanaďanka speciální edici, se kterou si desku budou moci posluchači přehrávat od rána do večera.

RECENZE: Alanis Morissette natočila hodně osobní a trochu nevyvážené album

Reedice totiž zahrnuje hned 4 nosice, přičemž na tom prvním najdou budoucí majitelé zremasterovanou základní edici desky, další disk pak obsáhne zatím nevydané demoverze písní, které se nakonec na albu neobjevily. Kromě toho dojde na záznam koncertu z Londýna ze září 1995 a skladby z Jagged Little Pill představí Alanis také akusticky.

Výroční edice legendárního alba Alanis Morisette je pod názvem Jagged Little Pill: Collector’s Edition k dostání od 30. října. Ale pozor, vylisováno bylo jen 30 tisíc kusů, s případnou koupí si tedy pospěšte.

Billboard, jm

zavřít