Alvaro Soler se v listopadu vrátí do Fora Karlín. Letos už ho jednou vyprodal

Vydáno 10.08.2017 | autor: redakce

Alvaro Soler, zpěvák známý pro svůj hit Sofia či spolupráci s Jennifer Lopez, se na podzim vrátí do Prahy. Energií nabité a sluncem nasáklé písně zaplní 20. listopadu prostor Fora Karlín, který Soler naposledy vyprodal. 

Alvaro Soler se v listopadu vrátí do Fora Karlín. Letos už ho jednou vyprodal Alvaro Soler se v listopadu vrátí do Fora Karlín. Letos už ho jednou vyprodal

Alvaro Soler je šestadvacetiletý zpěvák narozený v Barceloně, kde s rodiči žil do svých deseti let. K hudbě tíhnul od malička - jako kluk hrál na klavír a později se svým mladším bratrem a dvěma kamarády založil kapelu Urban Lights. S tou se ve španělské talentové soutěži probojovali až do finále, což Solerovi vyneslo smlouvu s nahrávací společností Universal Music.

LIVE: Alvaro Soler prozářil Forum Karlín španělským sluncem

Před dvěma lety se přestěhoval do Berlína, kde nahrál své první album Eterno Agosto. Snad nejvíce pozornosti si získaly platinové hity Sofia a El Mismo Sol, které v poslechovosti bodovaly nejen ve Španělsku a Německu.

Soler v České republice vystoupil už v únoru, Forum Karlín bylo tehdy vyprodané. V současnosti má v české rádiové hitparádě IFPI hned dva hity v Top 10, dá se tedy čekat, že tomu v listopadu nebude jinak. 

Vstupenky je možné zakoupit od čtvrtka, 10. srpna na webu fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro ve dvou vlnách - early bird vstupenky v omezeném počtu za 790 Kč, po jejich vyprodání se cena zvýší na 890 Kč.

tz, jm, foto: Eva Dang (Forum Karlín), promo

Témata: Alvaro Soler, Forum Karlín, Sofia

zavřít