Aneta Langerová vás sveze Na vlně radosti. A hned třikrát!

Vydáno 13.12.2016 | autor: Josef Martínek

Aneta Langerová zakončí dvouleté období alba Na Radosti speciálním trojkoncertem s názvem Na vlně radosti. Vystoupení v Brně 14. prosince je už vyprodané, na koncerty 15. prosince v Ostravě a v pražském Foru Karlín 17. prosince jsou lístky stále k dostání. V Praze dokonce pořadatelé pro velký zájem uvolnili do prodeje další várku vstupenek na sezení. 

Aneta Langerová vás sveze Na vlně radosti. A hned třikrát! Aneta Langerová vystoupí s programem k albu Na Radosti. Foto: Olga Špátová

"Zažívám spolu se svojí kapelou, smyčcovým triem a nejbližším týmem lidí krásné období, které je spojeno s albem Na Radosti. Koncem roku to budou dva roky od vydání desky. Putujeme od města k městu, vyprávíme příběhy inspirované zapadlou osadou Na Radosti a zažíváme nezapomenutelné chvíle," vysvětluje Aneta Langerová

Aneta Langerová interview: Kontrasty jsou životadárné, baví mě zjišťovat, do čeho všeho jsem schopna vstoupit

Na těchto koncertech ji doprovodí její stálá kapela a smyčcové trio, navíc se sestava rozroste o dechové nástroje. Diváci se tedy mohou těšit na výjimečnou atmosféru, hudební zážitek a aranže, které vznikají speciálně pro tyto tři večery. Na jejich přípravě Aneta spolupracuje opět s Jakubem Zitkem, spoluautorem aranží k úspěšnému akustickému turné Pár míst a producentem alba Na Radosti.

vložte odkaz, text nemažte

V repertoáru nebude chybět ani novinka Hvězda. "Píseň Hvězda vznikala v době, kdy jsme s Jakubem Zitkem skládali album Na Radosti. Na poslední chvíli jsme se rozhodli, že na albu nebude. Cítili jsme, že její čas teprve přijde. Je takovou pomyslnou tečkou (nebo spíše trojtečkou, protože věříme, že tím nic nekončí) za obdobím, které spolu s kapelou prožíváme. Když si člověk něco opravdu moc přeje, většinou se to splní," říká o ní zpěvačka. 

tz, jm, foto: Olga Špátová

Témata: Aneta Langerová, Jakub Zitko, Na Radosti, Na vlně radosti

zavřít