Aneta Langerová vydá Na Radosti na vinylu. V létě zahraje pod širou oblohou

Vydáno 17.05.2016 | autor: redakce

Aneta Langerová vydá svou dvakrát platinovou desku Na Radosti nově také na vinylu. Exkluzivně si mohou fanoušci gramofonovou desku předobjednat na zpěvaččině webu. V létě pak Aneta vyrazí na turné Pod širou oblohou. 

Aneta Langerová vydá Na Radosti na vinylu. V létě zahraje pod širou oblohou Aneta Langerová si své oblíbené desky ráda přehrává na gramofonu. Foto: Olga Špátová

"Přišel okamžik, na který jsem se moc těšila. V rukou držím maketu vinylu alba Na Radosti, který je již ve výrobě, a netrpělivě čekám na zprávu, že jsou na světě první vylisované kousky," říká Aneta Langerová a dodává: "Jsem ráda, že se na vinyly ještě nezapomnělo. Ráda poslouchám gramofonové desky, mám už docela hezkou sbírku, kterou se ráda probírám. Každá voní jinak. Jako by s sebou nesla vůni všech okamžiků, při kterých jsem ji poslouchala v minulosti.

Aneta Langerová převzala v Praze dvouplatinovou desku

Udělám si vždy čas na sebe a vychutnám si krásný zvuk a to kouzelné 'ševelení' gramofonu, které se stane součástí hudby nebo mluveného slova a dodá obsahu ještě větší hloubku a autencititu. Je to chvíle, kdy se zastavím, čas se zpomalí, uvařím si dobrou kávu, poslouchám a přemýšlím o všem, co je pro mě v životě důležité. Každá taková chvíle mě činí šťastnou," popisuje Aneta, která se na sociálních sítích s fanoušky podělila o pět svých nejoblíbenějších gramofonových desek.

vložte odkaz, text nemažte

Vinyl bude v prodeji od 10. června. Fanoušci, kteří si jej již nyní předobjednají na webu www.langerovaaneta.cz, dostanou podepsanou gramofonovou desku z první vylisované várky dříve, než bude v prodeji. Součástí vinylu jsou i bonusové materiály - pohlednice z míst, kde deska vznikala, samolepky se symboly písní, plakát, album je navíc možné stáhnout i v jeho digitální verzi.

LIVE: Jarní Radost Anety Langerové: V Ostravě jí diváci vestoje tleskali hned třikrát

V létě Aneta chystá sérií koncertů Pod širou oblohou. Přichystáno je celkem osm vystoupení na krásných místech, jako jsou amfiteátry, nádvoří zámků či vyhlídka z hradu. Dva koncerty budou v doprovodu symfonického orchestru. Na podzim bude pokračovat v koncertní šňůře, kterou završí třemi velkými koncerty v Brně, Ostravě a Praze.

Termíny turné Na Radosti 2016 Pod širou oblohou:
21.6.2016 - Kunětická hora, vyhlídka hradu
21.7.2016 - Sedmihorské léto, Karlovice-Sedmihorky
22.7.2016 - Moravský Krumlov, nádvoří zámku
23.7.2016 - Třeboň, nádvoří radnice
30.7.2016 - Letní filmová škola, Uherské Hradiště, Kolejní nádvoří
5.8.2016 - Nový zámek Kostelec nad Orlicí, zámecký park
6.8.2016 - Prázdniny v Telči, nádvoří zámku
7.8.2016 - Zámek Berchtold, Kunice, nádvoří zámku
26.8.2016 - Zámek Nebílovy, nádvoří zámku

Termíny koncertů se symfonickým orchestrem:
20.6.2016 - Mezinárodní hudební festival Smetanova Litomyšl, Zámecké nádvoří - koncert s kapelou a Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu
6.7.2016 - Karlovy Vary, Letní kino- koncert s kapelou a Karlovarským symfonickým orchestrem

tz, jm, foto: Olga Špátová

Mohlo by Vás zajímat

zavřít