Anette Olzon zmlácená jak žito: bývalou zpěvačku Nightwish napadla narkomanka

Vydáno 24.02.2016 | autor: redakce

Anette Olzon, bývala hlavní vokalistka Nightwish, skončila v nemocnici. Švédskou zpěvačku napadla na ulici drogově závislá žena. Jak si Olzon poté postěžovala na sociálních sítích, kolemjdoucí muži dělali, že nic nevidí. 

Anette Olzon zmlácená jak žito: bývalou zpěvačku Nightwish napadla narkomanka Anette Olzon vyfotila zranění hlavy

Zranění naštěstí nejsou nijak závažná, ex-frontwoman Nightwish tak trápí pouze pár modřin. K celému incidentu došlo ve švédském městě Helsingborg, když se vracela domů "Napadla mě a okradla, když jsem vystupovala ze svého auta. Uhodila mě tak silně, až jsem upadla na zem, praštila se do hlavy a do zad, jsem celá pohmožděná," posteskla si Olzon a přiložila i fotku z nemocnice, na které je vidět rána na hlavě.

LIVE: Floor Jansen obstála. Nightwish jsou zase v plné síle

Nejvíc ale čtyřiačtyřicetiletou metalistku překvapilo, že se jí dlouho nezastal nikdo z přihlížejících. "Nedaleko postávali dva muži, kteří se na to celou dobu dívali a nic neudělali. Zbabělci! Díky bohu, že nakonec zasáhla nějaká žena a taky dva skuteční chlapi, kteří tu feťačku srazili na zem," svěřila se. 

Anette Olzon působila v řadách finské metalové ikony Nightwish v letech 2007 - 2012, nahrála s ní dvě studiové desky, u fanoušků ale moc oblíbená nebyla. Také proto ji v roli hlavní vokalistky nahradila "létající Holanďanka" Floor Jansen. Anette se po odchodu z kapely vydala na sólovou dráhu a v roce 2014 představila debutovou desku Shine. 

teamrock.com, jm

zavřít