Anna K. oslaví třemi velkými koncerty svoje životní album Světlo i návrat na pódia po nemoci

Vydáno 28.02.2018 | autor: redakce

Anna K., která je aktuálně nominována na Zpěvačku roku v Cenách Anděl i anketě Žebřík, se v první polovině dubna vrátí na pódia hned třemi koncerty ve velkých sálech. Ponesou se v duchu jejího loňského alba Světlo, které považuje za své nejzásadnější. 

Anna K. oslaví třemi velkými koncerty svoje životní album Světlo i návrat na pódia po nemoci Foto: Jan Nožička

Aktuálně Anna K. vydává singl Až mě zachráníš, chystá design scény svého jarního turné Moje světlo a s kapelou zkouší repertoár, se kterým vyrazí do jedněch z nejhezčích českých sálů. Na playlist mimo jiné zařadí i skladby, které nějakou dobu naživo nehrála, ale fanoušci si o ně píší.

FOTOREPORT: Anna K., Pokáč a Honza Křížek bavili návštěvníky Valentýnské party Žebříku

"Světlo je moje životní album," říká o nahrávce, která jí vynesla nominaci na Anděla. "Jsem na tu nominaci pyšná, protože právě nastal čas, kdy se můžu zase naplno věnovat tomu, co v životě miluju. A tím jsou muzika a živé koncerty. Pracovala jsem na albu Světlo dlouho a je to určitě můj nejlepší počin," doplňuje zpěvačka.

"Jsem šťastná, že zase můžu mluvit všude o krásné práci, která je za mnou, a že se snad už může přestat psát o mém zdravotním stavu. Bylo by mi líto, kdyby se kvůli debatám o mém zdraví zapomnělo, že mám úžasnou desku, úžasnou kapelu a úžasné věrné fanoušky, které má hudba oslovuje, a oni z koncertů chodí domů nabití energií," popisuje Anna K., která v současné době chystá design scény na tři velké koncerty: 7. dubna v Ostravě (Gong), 10. dubna v Brně (SONO) a 12. dubna v Praze (Forum Karlín).

Koncept výpravných koncertů se speciální scénou si už vyzkoušela na loňském vyprodaném turné po divadlech. Posun do větších sálů přinese divákům ještě jiný zážitek.

"Za designem scény stojí tým Pink Panter, který v kompozicích vychází z grafického designu CD Světlo, jehož autorem je výtvarník Daniel Kurz. Rozhodně půjde o moje největší turné. Jsem zvědavá na reakce fanoušků," doplňuje.

tz, jm, foto: archiv zpěvačky

Témata: Anna K., Moje Světlo, Světlo

zavřít