AUDIO: Brian Johnson to nebalí! Poslechněte si první píseň po "vyhazovu" z AC/DC

Vydáno 27.05.2016 | autor: redakce

I když Brian Johnson, dlouholetý zpěvák australských AC/DC, nemůže kvůli potížím se sluchem koncertovat na velkých stadionech, kariéru určitě nekončí. První písničku poté, co musel být během rozjetého turné nahrazen Axlem Rosem, nazpíval se svým kamarádem Jimem Breuerem. 

AUDIO: Brian Johnson to nebalí! Poslechněte si první píseň po Brian Johnson na koncertě AC/DC v Praze v roce 2009. Foto: Tomáš Martinek

Stand up komik a moderátor Jim Breuer je dobře znám divákům populární TV show Saturday Night Live, kromě toho má ale rád tvrdou muziku. S kapelou The Loud & Rowdy nyní vydává nové album Songs From The Garage, na kterém hostuje právě Brian Johnson. Zazpíval si v songu Mr. Rock And Roll, který vám k poslechu nabízíme níže. 

AC/DC nejsou první ani poslední: TOP 6 největších výměn zpěváků v rockové historii

Johnson, který stál za mikrofonem AC/DC dlouhých 36 let, se už dříve nechal slyšet, že ačkoliv si za současné zdravotní situace nemůže dovolit vystupovat s obří aparaturou a riskovat tak ztrátu sluchu, nahrávat ve studiu může. Je tedy nyní otázkou, zda se po dokončení turné, které se v neděli zastavilo v Praze, pokusí s kapelou nahrát nové album. Zatím si musí fanoušci vystačit s touhle hostovačkou. 

vložte odkaz, text nemažte

Rolling Stone, jm, foto: Tomáš Martinek

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít