AUDIO: Calvin Harris a Rihanna zřejmě letošní léto neovládnou

Vydáno 02.05.2016 | autor: Josef Martínek

Léto je za dveřmi, a tak se i Rihanna, ještě před pár měsíci rebelka hudebního průmyslu, která se na albu ANTi rozhodla experimentovat, pokorně vrací k plochému EDM soundu. Ke spolupráci na svém novém singlu si ji přizval skotský DJ Calvin Harris. Na "summer anthem 2016" to ale nevypadá. 

AUDIO: Calvin Harris a Rihanna zřejmě letošní léto neovládnou Rihanna a Calvin Harris nespolupracují poprvé

Z písně This Is What You Came For je hned na první poslech patrné, že se chce hlavně líbit a nikoho neurazit. Lze na ni ocenit, že na rozdíl od řady současných tanečních hitů neútočí na vaše ušní bubínky tak agresivně, jenže je pro změnu nevýrazná, až běda. Calvin Harris a Rihanna vsadili na taktiku "hlavně nic nepokazit", jenže to je v dnešní době, kdy do popového mainstreamu stále úspěšněji prorůstají vlivy dalších žánrů, příliš málo. 

LIVE: Rihanna byla primárně lascivní cirkusačka, ne zpěvačka

U Harrise je vlastně vše podle předpokládané šablony, ale kdo si zvykl na Rihannu v temnějším podání z lednové desky ANTi, kde zní její vokál daleko "špinavěji" a muzikálněji, návrat k bezduchým tancovačkám asi neocení. Připomeňme, že dvojice Harris - Rihanna se spojila už potřetí. Minulé songy We Found Love a Where Have You Been zafungovaly, a tak si nejspíš řekli, že do třetice všeho dobrého.

vložte odkaz, text nemažte

Rihannu uvidíme brzy i v České republice, 26. července vystoupí v pražské O2 areně. Představí program k již zmiňované desce ANTi. 

text: Josef Martínek, foto: billboard.com

2,00

čtenáři

hlasuj
zavřít