AUDIO: Chinaski už nenapíšou další Punčocháče, přesto nepláčou. V novém singlu, na květnové desce ani na podzimním turné

Vydáno 23.01.2017 | autor: redakce

Chinaski oznámili na svém oficiálním webu vydání nové desky Není nám do pláče. Představí ji v květnu, první singl si však můžete poslechnout už nyní. Kapela zveřejnila i termíny podzimního turné.

AUDIO: Chinaski už nenapíšou další Punčocháče, přesto nepláčou. V novém singlu, na květnové desce ani na podzimním turné Chinaski není v novém singlu do pláče

"V květnu představíme naše desátý album Není nám do pláče. Už teď si můžeš poslechnout stejnojmenej song, oblíknout se do novýho trika a koupit si lístky na naše podzimní turné. Bude to velký a bude to dobrý! A ještě něco! Není nám do pláče – a chcem vidět, že ani tobě. Pojď s náma vytvořit největší online galerii našich šťastnejch momentů. Vyfoť, co tě baví a s hashtagem #neninamdoplace to sdílej na svůj Instagram.

Těšíme se na koncertech, Michal, Franta, Kuži, Štěpán, Ondra a Ota." uvedla kapela na svém webu

Chinaski odehráli v Brně poslední koncert před pauzou, došlo i na novinku Tamaryšek

V prvním singlu Chinaski nostalgicky vzpomínají na své největší hity. "Není nám do pláče, že nenapíšem znovu Punčocháče, ba ani Kláru ani Kutila, i kdybys nás nutila," zpívá Michal Malátný. I přesto jim však prý není do pláče a užívají si současnosti. 

vložte odkaz, text nemažte

Nahrávka vzniká v několika studiích na různých místech světa. "Promítli jsme do něj naše zkušenosti čtyřicátníků. Že některé věci nejsou jako ve dvaceti, ale že se i dál máme skvěle. O tom to celé je," přiznává frontman kapely Michal Malátný.

Novinky zahrají na podzim také naživo. Termíny turné Není nám do pláče vypadají takto:

24. 10. Ostrava - Ostravar Aréna
26. 10. Zlín - Zimní stadion Luďka Čajky
28. 10. Hradec Králové - FORTUNA aréna
7. 11. Brno - DRFG aréna
9. 11. Jihlava - Horácký zimní stadión
11. 11. České Budějovice - Budvar aréna
14. 11. Liberec - Home Credit Arena
16. 11. Praha - O2 arena

tz, jm, foto: chinaski,cz (promo), Karel Prchal (koncert)

Témata: Chinaski, Není nám do pláče, koncerty, nové album, turné

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít