AUDIO: Drž se svojí cesty, radí Robbie Williams v novém singlu

Vydáno 11.08.2017 | autor: Filip Pešta

Britská popová hvězda, která už 19. srpna vystoupí v Praze, nedávno oznámila vydání nového alba tzv. "šuplíkových" písní s názvem Under The Radar Volume 2. Jak zní první singl?

AUDIO: Drž se svojí cesty, radí Robbie Williams v novém singlu Robbieho nové album vychází v Listopadu

"Je to kompilace songů, které se nedostaly na předchozí alba. Písně, na které jsem opravdu pyšný. Mohly se na album dostat, ale ztratily se někde v povyku toho všeho: Běž a napiš hit! Nebo všichni umřeme!"  Říká Robbie v promo videu na svém YouTube kanálu. 

RECENZE: Chameleon Robbie Williams dává vybrat ze švédského stolu emocí

Píseň s názvem Eyes On The Highway je skladba zapomenutá v pop-rockovém hnízdě, která se nakonec dočkala svého vzletu do světa. Celá hudební složka se ve slokách plánovaně zdržuje v jemnosti a napětí, aby se v refrénu rozletěla přes celou šířku reproduktorů. Robbie zde sází na obyčejnou nenásilnou hlasovou polohu, která společně s elektrickými kytarami tvoří celek, jenž uším rozhodně ladí.

Lyric video je kombinací různých grafických fontů společně s retro obrázky a samozřejmě kreslenou dálnicí. "I know something doesn't feel right, when you're blinded by the headlights, just keep your eyes on the highway," může mít mnoho významů. Například ten, že bychom se měli držet na své cestě zuby nehty, i když se občas objeví překážka a my cítíme, že něco není v pořádku. Album Under The Radar Volume 2 vychází v listopadu. Krom toho se Robbie předvede už 19. srpna v Praze na letišti v Letňanech, kam přiveze svou Heavy Entertainment Show. 

Témata: Robbie Williams, Under The Radar Volume 2, Eyes On The Highway

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít