AUDIO: Dymytry před zahájením velkého turné s Arakainem: Dej Bůh štěstí!

Vydáno 01.02.2016 | autor: Nicola Bernard

Dej Bůh štěstí - přesně tak se jmenuje první zveřejněný song z chystané nové desky Dymytry. Tu kapela vydá ještě před chystaným turné se skupinou Arakain, které začíná již v březnu. Dymytry rodina tak může jásat. 

AUDIO: Dymytry před zahájením velkého turné s Arakainem: Dej Bůh štěstí! Dymytry před zahájením velkého turné s Arakainem: Dej Bůh štěstí

"Rodino, jak jsme slíbili, tady je singl z naší nový desky!!! Makali jsme hodně usilovně na tom, abychom pro Vás udělali desku, která bude mít hlavu a patu, která bude dospělá a která nás posune zase o kus dál. Přece jen kapel, který si můžou dovolit 40 let hrát pořád stejný akordy jako AC/DC, je fakt málo. Myslíme si, že se nám podařilo ujít velkej kus cesty, tak snad se Vám bude singl i celá deska líbit," píše na fanouškovském Facebooku Dymytry jeden ze členů a odkazuje tím na novou pecku.

Turné kapel Dymytry a Arakain začíná již příští měsíc, konkrétně 4. března v Polné. Společně s jejich hosty Absolut Deafers budou koncerovat napříč celou Českou republikou, přičemž turné čítá úctyhodných 24 koncertů. Uslyšíme tuhle skvělou pecku i brzy živě na nějakém z koncertů ? Na to si musíme ještě měsíc a kousek počkat. A jak se novinka líbí vám?

FOTOREPORT: Dymytry mají za sebou 100 koncertů, rozdávali dárky a pozvali malého metalistu na pódium

Novou desku nechystá jen tahle krutopřísná parta, ale i "bratrská" kapela Arakain. Obě formace svoje alba předvedou právě na společném jarním turné, kde budou i poprvé k mání. 

 

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít