AUDIO: Geri Halliwell napsala dojemnou píseň o Georgi Michaelovi

Vydáno 03.07.2017 | autor: Filip Pešta

"Spice Girl" Geri Halliwell složila britské popové ikoně možná tu nejdojemnější poklonu. Balada Angels In Chains je hudebním symbolem všeho, co George Michael zanechal v srdcích svých posluchačů.

AUDIO: Geri Halliwell napsala dojemnou píseň o Georgi Michaelovi Geri a George byli dlouholetými přáteli

"Složila jsem pět písní a šla do nahrávací společnosti. Přišli za mnou a řekli, že se jim líbí všechny, ale že jsou nejvíce unešeni z té o Georgeovi. Chtěla bych se o tu píseň podělit se všemi jeho fanoušky," říká Geri  Halliwell v krátkém dokumentu The Making of Angels In Chains. Píseň nahrála společně s muzikanty, se kterými George Michael pracoval v průběhu své kariéry.

SMRT SI ŘÍKÁ ROCK'N'ROLL: George Michael - rebel s ušlechtilou duší

Černobílé záběry z nahrávacího studia kontrastují se společnými fotkami z různých večírků.  Hudebně je tato balada silným zážitkem, kde dominuje klavír a především dechberoucí sbory Michaelových vokalistů. Text je z části složen z názvů různých zpěvákových písní, přesto ale zanechává silnou emoci.

vložte odkaz, text nemažteKromě samotného singlu je k dispozici také devět a půl minuty dlouhý dokument o tom, jak celá skladba vznikala a jaký byl vlastně skutečný vztah Geri k Georgovi. Jeho hudba bude žít navěky.

Témata: Geri Halliwell, George Michael, Spice Girls

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít