AUDIO: Jak zpívá Tiffany Trump, dcera Donalda Trumpa? Poslechněte si její píseň

Vydáno 21.07.2016 | autor: redakce

Když máte za otce miliardáře Donalda Trumpa, můžete si dovolit v podstatě jakýkoliv koníček. Jeho dcera Tiffany se před pár lety rozhodla, že bude zpívat. Písničku Like A Bird nahrála už v roce 2011, když jí bylo 17 let. Protože se ale o jejím otci mluví v souvislosti s prezidentskou volbou víc než kdykoli předtím, všímat si jí posluchači začali až nyní. 

AUDIO: Jak zpívá Tiffany Trump, dcera Donalda Trumpa? Poslechněte si její píseň Tiffany Trump měla pěvecké ambice. Bude ve zpívání pokračovat?

Píseň Like A Bird je ničím se nevyjímající popová skladba, ve které hostují Sprite a Logic. Velkou pěveckou kariéru zatím Tiffany neudělala, přestože už před dvěma lety tvrdila, že chce svoje zpívání posunout na vyšší a profesionální level. Času a příležitostí ale bude mít jistě ještě dost. 

Donald Trump naštval po Adele i Rolling Stones. Jeho zvolení je noční můra, říká Keith Richards

vložte odkaz, text nemažte

Její otec musí mezitím řešit problémy s autorskými právy. Ozývají se totiž jednotliví hudebníci, kterým se nelíbí, že využil jejich písně ke své politické kampani, aniž by se jich zeptal. Naposledy si na tento neduh (opakovaně) postěžovali Queen, Donald ale narazil i u Adele, Rolling Stones nebo Aerosmith. Více se dozvíte v tomto článku

Témata: Donald Trump, Tiffany Trump, Queen

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít