AUDIO: Lady Gaga zpívá jako nikdy předtím. V Perfect Illusion se vysmívá popovým konvencím

Vydáno 09.09.2016 | autor: Josef Martínek

Novou éru odstartovala Lady Gaga překvapivě znějícím singlem Perfect Illusion, který je předzvěstí jejího chystaného pátého studiového alba. Ve spolupráci s producenty Markem Ronsonem, Kevinem Parkerem z Tame Impala a Bloodpopem vznikl song, na který nejsou fanoušci popové divy zrovna zvyklí. 

AUDIO: Lady Gaga zpívá jako nikdy předtím. V Perfect Illusion se vysmívá popovým konvencím Lady Gaga se na promo fotkách k novému singlu prezentuje jako rockerka

Lady Gaga se tentokrát vypravila na retro diskotéku, ve které ale nečekaně dobře vyniká její silný hlas se všemi jeho emocemi. Je v něm cítit frustrace, touha i vztek - a především je osvobozen od povinnosti být pro rádia hladký a dobře stravitelný. Perfect Illusion je hutná taneční hymna, kterou málokdo zpracuje hned na první poslech. 

Lady Gaga už v Číně nechtějí. Setkala se totiž s dalajlámou

"Může se zdát, že Perfect Illusion je o rozchodu. V prvé řadě je ale o všem falešném, co se zdá být opravdové. Ať už je to vztah a láska nebo sociální sítě, kde můžete vidět nekonečné množství perfektních iluzí. Zkoušejme přijít na to, co je opravdové a co ne, týká se to nás všech. I já můžu být pro někoho perfektní iluze, tak jako mnoho jiných hvězd. Tím, jak jsme prezentováni a jak se světem komunikujeme. Ve skutečnosti to tak ale není, jsme jako všichni ostatní," uvedla o songu sama interpretka a autorka. 

vložte odkaz, text nemažte

O datu vydání nové desky, pracovně nazývané LG5, zatím Lady Gaga mlčí. Podle posledních prohlášení by se mělo jednat o album, které je "v kořenech soulové, ale v srdci popové", Gaga na něm spolupracovala i s umělci, jako jsou Beck nebo Florence And The Machine. Zatím se tedy můžeme jen dohadovat, čím zpěvačka své Little Monsters překvapí příště. 

Témata: Lady Gaga, Perfect Illusion, Mark Ronson, Kevin Parker, Tame Impala, Bloodpop

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít