AUDIO: Na ostří nože: Tak zpívá Ewa Farna po deseti letech na scéně

Vydáno 12.04.2016 | autor: Josef Martínek

Pamatujete si ještě tu dvanáctiletou holčičku, která před deseti lety zpívala Měls mě vůbec rád? Dnes je Ewa Farna již stálicí tuzemské hudební scény. A to, že zdaleka ještě neřekla své poslední slovo, dokazuje i novou písní Na ostří nože. Jde totiž o jeden z jejích nejpovedenějších singlů. 

AUDIO: Na ostří nože: Tak zpívá Ewa Farna po deseti letech na scéně Ewa Farna s cenou za 2. místo v hudební anketě Žebřík. Foto: Petr Tibi

Ewa Farna sázela v minulosti hlavně na pop-rockový zvuk, novinka Na ostří nože je ale roztančená, současně znějící svěží popová hymna. Pusťte si hned po sobě její průlomový hit a aktuální novinku, kterou zpívala v sobotu živě na předávání cen Anděl, a sami uslyšíte, jaký krok kupředu učinila.

vložte odkaz, text nemažte

Podle jejích slov je text o broušení nožů metaforou ke vztahům. "Námět mě napadl, když jsem doma něco krájela a rozčilovala jsem se, že mám tupý nůž. Napadlo mě přirovnání ke vztahu. Mám dvě možnosti, buď můžu nůž ostřit a bude fungovat, nebo koupím nový, ale i ten se jednou přeci otupí," prozrazuje Ewa. 

On Stage: Ewa Farna, Nebe a Support Lesbiens se předvedli v Krnově

Na podzim oslaví Farna už desáté výročí od vstupu na českou hudební scénu. chystá velký koncert v pražském Foru Karlín. Ráda by letos stihla vydat i novou desku, kterou by navázala na dva roky starou nahrávku Leporelo. 

V současnosti objíždí zpěvačka republiku spolu se Support Lesbiens a Nebe. Jejich turné On Stage má za sebou úvodní zastávky a nyní zavítá i do dalších měst. 

 

Termíny On Stage tour:
15.04. - Havlíčkův Brod - KD Ostrov
16.04. - Karlovy Vary - Ambassador ND
22.04. - Most - KD Meduza
23.04. - Velké Meziříčí - Jupiter Club
27.04. - Ostrava - Rock and Roll Garage
30.04. - Hodonín - DK Hodonín
01.05. - Pardubice - ABC Klub

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít