AUDIO: OneRepublic brojí proti nostalgii a připravují nové album

Vydáno 17.08.2016 | autor: redakce

Od vydání zatím poslední desky Native od OneRepublic uplynul už nějaký ten pátek, Ryan Tedder a spol. proto připravují nástupce. Postupně představují alespoň singly a nyní došlo na ten s názvem Kids. 

AUDIO: OneRepublic brojí proti nostalgii a připravují nové album OneRepublic v Praze v roce 2014. Foto: Mirek Valenta

Z nového materiálu už OneRepublic letos nabídli k poslechu singl Wherever I Go, který si v hitparádách nevedl špatně, na velké hity jako Apologize nebo Counting Stars ale zatím nenavázal. Třeba se to povede novince Kids, která se staví proti přehnané nostalgii a vzpomínání. Synthpopová píseň se svou letní náladou jistě trefí posluchačům do prázdninové pohody.

LIVE: One Republic lapali po dechu před projekcí Hradčan

Frontman Ryan Tedder, jehož autorské služby využily třeba Beyoncé či Adele, prohlásil, že inspiraci pro skladbu našel třeba v repertoáru M83. Zároveň slibuje, že jejich čtvrté album bude zatím nejvyspělejší. 

vložte odkaz, text nemažte

One Republic jsme několikrát viděli také v Praze, naposledy v roce 2014, kdy se u nás ukázali hned dvakrát. "Frontman přebíhal z jedné strany scény na druhou a ať už se jeho ruce dotýkaly akustické kytary nebo klavíru, svou stěžejní roli si viditelně užíval. Jeden hit střídal druhý a dokonce i intimnější část s Apologize a převzatými písněmi od Sama Smithe a George Ezry působila uvěřitelněji než minule..." psal o poslední zastávce ve své recenzi redaktor iREPORTu Jan Trávníček

rolling stone, jm

Témata: One Republic, Ryan Tedder, Beyoncé, AdeleM83

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít