AUDIO: Pixies přivezou do Prahy nové album. Poslechněte si singl Um Chagga Lagga

Vydáno 07.07.2016 | autor: redakce

Pixies mají pro fanoušky spoustu příjemných zpráv! České příznivce asi nejvíc potěší pražský koncert 17. listopadu ve Foru Karlín. Předcházet mu bude nová deska, jejíž první singl vám nabízíme k poslechu. 

AUDIO: Pixies přivezou do Prahy nové album. Poslechněte si singl Um Chagga Lagga Pixies hráli v Praze v roce 2013. Foto: Vojta Florian

Pixies oznamují, že jejich druhé album po "znovusjednocení" nazvané Head Carrier vyjde 30. září. Dvanáctiskladbovou kolekci "jedinečného sluchového koktejlu surrealismu, psychedelie, disonance a surf rocku" produkoval Tom Dalgety (Killing Joke, Royal Blood). Od poloviny letošního února do poloviny března ji nahrávali v londýnském studiu Rak Studios. První vzorkem je singl Um Chagga Lagga.

LIVE: Praha + Pixies = VSL

Kapela navíc v sestavě oficiálně vítá baskytaristku Paz Lenchantin. Se skupinou vystupuje od roku 2014 a hrála nedílnou roli v nahrávání Head Carrier. Její vyklidněný a snový soprán můžete slyšet jako hlavní vokál ve skladbě All I Think About Now.

vložte odkaz, text nemažte

Na podporu Head Carrier Pixies zahájí první část svého světového turné 2016 - 2017 jeho evropskou částí, která odstartuje 15. listopadu ve Vídni. V Praze se zastaví 17. listopadu ve Foru Karlín. Vstupenky za 1050 KČ + poplatky budou v předprodejích Ticketpro, Ticketportal a goout.cz od 8. července. Na místě je seženeze za 1200 Kč. 

tz, jm

Témata: Pixies, Paz Lenchantin, Killing Joke, Royal Blood, Forum Karlín, koncerty

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít