AUDIO: Překvapivé spojení dua Sigma a Take That má hitové ambice

Vydáno 01.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Drum'n'bassové duo Sigma se momentálně řadí mezi největší hvězdy na taneční scéně. Po vydařených spolupracích s Ritou Ora, Palomou Faith a kritiky dobře přijaté desce Life se pro nejnovější singl Cry spojili s legendárními Take That. A spolupráce je to opravdu vydařená.

AUDIO: Překvapivé spojení dua Sigma a Take That má hitové ambice Překvapivé spojení Sigma a Take That má hitové ambice

Cameron Edwards a Joe Lenzie společně fungují jako Sigma již od roku 2006, ale debutovou desku vydali teprve v roce 2015 pod názvem Life. Patřila mezi úspěšné - a to i díky hvězdám, které byly přizvány ke spolupráci na jednotlivých skladbách. Paloma Faith, Rita Ora, Labrinth a mnoho dalších pomohli k tomu, aby o Sigmě věděl svět. 

VIDEO: Take That se v Hey Boy naladili na retro

Nyní se duo vrací s novým singlem Cry, který by se jistě rád stal hitem nadcházejících měsíců. Spojení s Take That se jevilo jako neuvěřitelné, ale ve finále se jedná o skvělou hudební záležitost, která by klidně mohla ovládnout i klubovou scénu a stát se nejúspěšnějším singlem formace. Hlasy Garyho Barlowa a jeho dvou kolegů  už dlouho nezněly tak uvolněně - je vidět, že i Take That tuhle spolupráci potřebovali jako sůl.

vložte odkaz, text nemažte

Video z prostředí rychlých aut a mladého nevázaného života se k náladě celé skladby dokonale hodí. Sigma společně s Take That by tak mohli brzy ovládnout první místa hitparád.

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít