AUDIO: Pro Pink je v singlu Beautiful Trauma její láska drogou

Vydáno 01.10.2017 | autor: Josef Martínek

Vydání nového alba Pink se pomalu blíží, Beautiful Trauma bude v prodeji od 13. října. Nyní zpěvačka zveřejnila druhou ochutnávku, kterou se stala titulní píseň. 

AUDIO: Pro Pink je v singlu Beautiful Trauma její láska drogou AUDIO: Pro Pink je v singlu Beautiful Trauma její láska drogou

Singlovou novinku Beautiful Trauma napsala Pink ve spolupráci s producentem Jackem Antonoffem, který je znám pro opakovanou spolupráci s Taylor Swift nebo jako hlavní producent posledního alba Lorde.

Nejočekávanější desky podzimu: U2, Foo Fighters, Taylor Swift, Pink, Robert Plant a další

"Život je z*urveně traumatizující. Ale je také tak neuvěřitelně krásný. Je v něm spousta krásy, klidu a nádherných duší," komentovala singl sama Pink, která v písni například zpívá, že její láska je i její droga. 

Pink vydá sólové album po dlouhých pěti letech. Předchozí nahrávka The Truth About Love slavila komerční úspěch po celé planetě a v rámci doprovodného turné zavítala vyhlášená koncertní akrobatka také do Prahy.

Novinku předznamenal v létě pilotní singl What About Us. Na konci srpna byla Pink na cenách MTV oceněna soškou Michael Jackson Vanguard Award za přínos popkultuře. 

Témata: Pink, Beautiful Trauma

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít