AUDIO: Shakira se promění v gazelu. Na animovanou pohádku láká singlem Try Everything

Vydáno 11.01.2016 | autor: Josef Martínek

Kolumbijská zpěvačka Shakira si v nové Disneyho pohádce vyzkouší, jaké je to promlouvat hlasem gazely. Právě tu totiž v animovaném snímku Zootopia nadabuje. Film jde do kin 4. března, už teď je ale k poslechu doprovodný singl. 

AUDIO: Shakira se promění v gazelu. Na animovanou pohádku láká singlem Try Everything Shakira vydala zatím poslední album v roce 2014

Shakira se díky své energičnosti a temperamentu do role gazely určitě vžije dobře, škoda ale, že samotná titulní písnička Try Everything už tak oslnivě nedopadla. Jde o průměrnou rytmickou roztleskávačku, které ale chybí výraznější motiv i snaha odlišit se. Na dosud poslední eponymní řadovce z roku 2014 se přitom hitových melodií urodilo poměrně dost, Shakira se na něm nebála okusit rock, pop, reggae i country. Je ale na druhou stranu pochopitelné, že u písně pro animovanou pohádku moc prostoru pro invenci není. 

ROCKBLOG: Nejsledovanější klipy 2014 - nablýskané klišé a nudná erotika

Shakira loni porodila svého druhého syna, oba počala se svým současným partnerem, španělským fotbalistou Gerardem Piqué. Nyní se očekává, že se po mateřské pauze znovu vrhne na přípravu nového hudebního materiálu. Poslední dva roky stará deska slavila úspěch především díky hitům Can't Remember To Forget You a La La La. Jejich videoklipy mají dnes každý přes 600 milionů zhlédnutí na YouTube. Shakira se zároveň v roce 2014 stala první osobností, která dosáhla 100 milionů fanoušků na Facebooku.

Billboard, jm

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít