AUDIO: Sia tentokrát víc než písničkou zaujala obalem singlu i alba

Vydáno 05.11.2015 | autor: Josef Martínek

Australanka Sia naváže na loňskou úspěšnou desku 1000 Forms Of Fear v lednu příštího roku novinkou This Is Acting. Z písniček, které původně napsala pro jiné interprety, představuje druhou ochutnávku. A stejně jako v případě pilotu Alive jí s ní dala košem Adele. 

AUDIO: Sia tentokrát víc než písničkou zaujala obalem singlu i alba Sia zvolila k novému albu This Is Acting originální obal

Přestože Sia přiznává, že nové album bude popovější než kdy dřív, neboť obsahuje i písně psané pro Beyoncé nebo Rihannu, singl Bird Set Free působí spíš jako zbytek z éry 1000 Forms Of Fear. Stejné je úplně všechno, včetně gradujícího refrénu, vokálů, emotivního projevu i velmi osobního textu. Sia zpívá o svobodě, o nedokonalosti a jako vždy je autentická, jen se už trochu opakuje a po výtečném Alive lze novinku vnímat jako krok zpět.

VIDEO: Sia v Alive stále dýchá a má řadu dvojnic

Informace, že píseň byla psána ve spolupráci s Adele pro její nové album 25, je navíc vzhledem k charakteru songu docela překvapivá, a na rozdíl od minulého kousku lze pochopit, proč ji nakonec odmítla. Nejvíc tak zaujme výrazný obal s chlapcem v Siině už tradiční paruce, který nám ukazuje své podpaží. Podobně křiklavý je přitom i lehce morbidně pojatý cover alba This Is Acting, které vyjde 29. ledna - oba si můžete prohlédnout výše v naší galerii.

text: Josef Martínek

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít