AUDIO: Thom Artway, kandidát na Objev roku v Žebříku, je Blind Man

Vydáno 18.02.2016 | autor: Josef Martínek

Písničkářský objev minulého roku Thom Artway představuje nový singl. Skladba Blind Man je znovu jeho autorským dílem. Naváže na úspěch minulého hitu I Have No Inspiration? 

AUDIO: Thom Artway, kandidát na Objev roku v Žebříku, je Blind Man Thom Artway patří k objevům loňského roku. Foto: Martina Jánská

Nový singl je opět založen na chytlavém kytarovém popu, který silně připomíná současnou britskou písničkářskou školu. Thom Artway zpívá o slepotě hned v několika významových rovinách a navrch přidává autenticittu a prožitek, který vyniká díky naturálnímu zvuku. Hádali byste Thomovi pouhých 22 let?

TOP 10 domácích debutů roku 2016: desku vydají Emma Drobná, Sebastian, Emma Smetana a snad i Lenny

Tomáš Maček se zatím nejvýrazněji prosadil singlem I Have No Inspiration. Zabodoval s ním v rádiích i na internetu a už teď patří jeho první deska k očekávaným debutům české scény. Jeho talent ocenili i hlasující v hudební anketě Žebřík. kteří ho vybrali mezi pět největších objevů loňského roku. O prestižní cenu se Thom utká se skupinami Jelen, Smrtislav, Mydy Rabycad a Barborou Polákovou.

HLASUJTE VE FINÁLOVÉM KOLE HUDEBNÍ ANKETY ŽEBŘÍK

Hlasování ve finálovém kole ankety běží do konce února, výsledky budou oznámeny na slavnostním vyhlášení v plzeňském areálu DEPO2015 11. března. Večerem provedou Tomáš Hanák a Barbora Poláková

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít