AUDIO: Tomáš Klus zpívá o Babišovi i Zemanovi. "Pravda je žezlem v rukou lháře," zní z protestsongu

Vydáno 07.08.2018 | autor: redakce

Před pár týdny rozdmýchal Tomáš Klus debatu o tom, zda by měli kritici politiky současného premiéra České republiky Andreje Babiše vystupovat na akcích sponzorovaných jeho firmami a prezentovat se v médiích, která vlastní. Nyní svá slova podporuje i novou písní Nedá se nic dělat. 

AUDIO: Tomáš Klus zpívá o Babišovi i Zemanovi. AUDIO: Tomáš Klus zpívá o Babišovi i Zemanovi. "Pravda je žezlem v rukou lháře," zní z protestsongu

"Věřím v Pravdu a Lásku. Pravda vysvětluje prostor, kde (člověk) seLže. Láska pomáhá odpouštět lhářům. Tak jsem se na mnohá doporučení chytl svého kopyta," uvedl Klus novou píseň na Facebooku. 

VIDEOROZHOVOR: Tomáš Klus (III.) - Hudba polidšťuje, na koncertech ve věznicích jsem čelil vlastním předsudkům

V textu neodkazuje jen k Andreji Babišovi, ale i k prezidentu Miloši Zemanovi. "Z Hradu je Zámek od Kafky, a lidi do front láká, vše je jen otázkou poptávky, shrnuje ruská klaka," zpívá. "Tak je z krásné země slyšet nářek, to jak je proti sobě štvaný lid, pravda je tu žezlem v rukou lháře, on jediný jí tady může mít," zaznívá také ve skladbě. 

Tomáš Klus vydá své nové album SpOlu 7. září. Nejen o něm jsme si s ním povídali v nedávném videorozhovoru. Podívat se můžete na jeho první, druhou i třetí část.

jm

Témata: Tomáš Klus, SpOlu, Andrej Babiš, Miloš Zeman

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít