AUDIO: Už si můžete poslechnout společný song Ozzyho Osbourna a Eltona Johna

Vydáno 11.01.2020 | autor: redakce

Sharon Osbourne nedávno prozradila, že Ozzy Osbourne si vybral pro spolupráci poměrně nečekanou osobnost - Eltona Johna. No, a když už se o tom songu mluvilo, rozhodli se ho zveřejnit na YouTube a vy si ho už můžete poslechnout.

AUDIO: Už si můžete poslechnout společný song Ozzyho Osbourna a Eltona Johna AUDIO: Už si můžete poslechnout společný song Ozzyho Osbourna a Eltona Johna

Písnička, na které spolu spolupracovali, se jmenuje Ordinary Man a jde o titulní píseň z nadcházejícího Ozzyho alba. Zajímavé je, že na ní nezní jen Elton John, ale také kytarista Slash.

Ozzy Osbourne nečekaně spolupracuje na nové skladbě s Eltonem Johnem

Je to poměrně autobiografická skladba, když na začátku zpívá, jak nebyl připravený na slávu, o tom jak bral drogy a jak nikdy nechtěl zemřít jako někdo obyčejný. S drogami má zkušenost i Elton John, takže jeho zpívané pasáže dávají smysl.

Song se svým stylem přibližuje spíše k Beatles nežli k Black Sabbath, což vysvětluje i bubeník Chad Smith z Red Hot Chilli Peppers, který na novém albu Ozzyho spolupracoval.

"Ozzy miluje Beatles, je to jeho nejoblíbenější kapela. Chtěl tedy na albu něco ve středním tempu, ne tak tvrdého. Producenta Andrewa Watta napadlo, že by v té písni mělo být piano, máme tam sólo od Slashe, no a kdo je nejlepší na hraní na piáno? Tak se zkusíme zeptat Rocket Mana!"

Text: ah

Témata: Ozzy Osbourne, Elton John, Slash, Ordinary Man

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít