AUDIO: Z Lady Gaga je v Million Reasons barová písničkářka

Vydáno 06.10.2016 | autor: Josef Martínek

Po energickém singlu Perfect Illusion vydává Lady Gaga druhý vzorek ze své nadcházející desky Joanne, kterou fanoušci uslyší už 21. října. Baladu Million Reasons symbolicky představila naživo v nashvillském baru. 

AUDIO: Z Lady Gaga je v Million Reasons barová písničkářka Z Lady Gaga je v Million Reasons barová písničkářka

Lady Gaga znají fanoušci hlavně z velkých pódií, v rámci propagace nové desky se ale rozhodla vrátit na chvíli na začátek kariéry, kdy vystupovala po barech. Uspořádala krátké barové turné Diva Bar Tour, jehož první zastávka proběhla v Nashville a byla živě streamována přes zpěvaččin Facebook. 

Super Bowl 2017 má svou hudební hvězdu: Lady Gaga

Světu tak Gaga představila hned několik nových písniček, které vyjdou na páté studiovce Joanne. Jako promosingl následně pustila do světa baladu Million Reasons, kterou napsala spolu s Markem Ronsonem a country písničkářkou Hillary Lindsey. Ta podobu songu znatelně ovlivnila. Oproti pilotu Perfect Illusion tu Gaga netlačí na svůj hlas a namísto řezavého chrapláku tak jeho půvab ukazuje zase z trochu jiné stránky. 

vložte odkaz, text nemažte

Joanne vyje už 21. října a bude zahrnovat řadu zajímavých hostů. V duetu s Lady Gaga se představí Florence Welch, na novinkách se podíleli i Father John Misty nebo Beck. Hlavním producentem desky je již zmíněný Mark Ronson. Právě skladby z alba Joanne by měly být základem ohlášeného vystoupení Lady Gaga o poločasové pauze Super Bowlu v únoru 2017. 

Témata: Lady Gaga, Joanne, Mark Ronson, Hillary Lindsay, Beck, Father John Misty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít