Basákem Korn na jihoamerickém turné bude syn Roberta Trujilla z Metalliky. Je mu 12 let

Vydáno 13.04.2017 | autor: redakce

Po bok ostřílených muzikantů z Korn se v následujících týdnech postaví teprve dvanáctiletý chlapec. Není to však ledajaké dítě, ale syn samotného Roberta Trujilla, baskytaristy z Metalliky. Neobvyklou novinku oznámila skupina na Facebooku. 

Basákem Korn na jihoamerickém turné bude syn Roberta Trujilla z Metalliky. Je mu 12 let Tye Trujillo s otcem

Tye Trujillo nahradí na pozici baskytaristy stabilního člena sestavy, kterým je Reginald Arvizu, zvaný Fieldy. "Z důvodu nepředvídatelných okolností není Fieldy schopen s námi absolvovat jihoamerické turné, ke kapele se proto připojí speciální host," uvedla formace na sociální síti. Zmiňovaná šňůra přitom zahrnuje zastávky v Kolumbii, Brazílii, Argentině, Chile a Peru. 

LIVE: Korn v Praze: Legendy, které stále srší energií

"Je nám líto, že s námi Fieldy nemůže jet, ale na druhou stranu jsme nadšeni, že můžeme odehrát pár koncertů s nadaným hudebníkem, jako je Tye," dodávají Korn a slibují, že Fieldy se znovu zapojí během květnových koncertů v USA. Série vystoupení v Jižní Americe začne 17. dubna v Bogotě. 

vložte odkaz, text nemažte

Čeští fanoušci mají ještě v živé paměti koncert v Praze, který proběhl ve Foru Karlín 30. března. Jen o pár dní později se metalové ikony předvedly také v Bratislavě. 

Témata: Korn, metal, Metallica, Tye Trujillo, Robert Trujillo

zavřít