VIDEO: Ben Cristovao vás v lechtivém klipu vezme až do Postele

Vydáno 08.12.2015 | autor: Josef Martínek

Ben Cristovao aktivitou v závěru roku nešetří. Kromě toho, že dokončuje úspěšné turné po celé republice, točí jeden klip za druhým. Tentokrát si vyhlédl song Postel z loňského alba Made In Czechoslovakia. 

VIDEO: Ben Cristovao vás v lechtivém klipu vezme až do Postele Ben Cristovao v lechtivém klipu Postel

Ben novým videem dokončuje trilogii, z níž už fanoušci několik týdnů znají klipy Instagram a Tabu. Také tentokrát se jedná o atmosférický snímek, který zpěváka představuje v hloubavější roli. Erotická píseň ale není ztvárněná nijak prvoplánově, místo sexuálních orgií nabízí spíše intimitu a vnitřní napětí. Jistá dávka lechtivosti, vkusně zařazené, ale pochopitelně také nechybí.

Ben Cristovao roztančil Forum Karlín

"Pár lidí mi psalo, že si představovali, jak v klipu Postel šíleně vojedu nějakou ženskou. Za mě jsem rád, že jsme se s režisérem Tomášem Kasalem dokázali tomu klišé vyhnout a znázornit ta slova jinak," napsal Cristovao na svůj Facebook. Jedná se prý o předposlední klip z desky Made In Czechoslovakia. Ben ale zároveň již připravuje album nové, nedávno z něj představil třeba píseň Kolotoč. K té prý rovněž chystá video. 

V rámci turné Ben aktuálně zavítá do Plzně, kde se představí 9. prosince. 

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít