Benátská! s Impulsem finišuje s přípravami, poprvé na ní vystoupí Marie Rottrová, dále Guano Apes nebo Bonnie Tyler

Vydáno 14.07.2018 | autor: redakce

Benátská! s Impulsem – festival dobré nálady - se kvapem blíží. Zbývají dva týdny do doby, než se festivalové brány znovu otevřou a přivítají návštěvníky již po dvacáté šesté. Benátská! s Impulsem je určena pro celou rodinu. V libereckém Vesci se uskuteční od 26. do 29. července.

Benátská! s Impulsem finišuje s přípravami, poprvé na ní vystoupí Marie Rottrová, dále Guano Apes nebo Bonnie Tyler Benátská! s Impulsem finišuje s přípravami, poprvé na ní vystoupí Marie Rottrová, dále Guano Apes nebo Bonnie Tyler

Kromě hudebního programu je připravena spousta dalších aktivit a zábavy (např. obří nafukovací skluzavka o délce až 300 metrů), ale také kulinárních zážitků (třeba tradiční festivalová vinárna, kde budou k jídlu mimo jiné podávány i pokrmy z husích jater, speciality od řezníků z Libereckého kraje, atd.).

Benátská! s Impulsem nabídne jediný letošní open air Jaromíra Nohavici

Chystá se sem i stálice české populární hudby Marie Rottrová (sobota 28. 7.), a to úplně poprvé! "Slyšela jsem, že je to skvělý festival a já se na něj moc těším. Přijedu s větší kapelou a dvěma vokalistkami. Mám připravený klasický koncertní repertoár, ale také soulové duety s Petrem Němcem, který bude mým hostem."Nej letošního ročníku:

26. 7. Olympic v původní sestavě z poloviny 60. let, Doctor PP, Lety mimo, Jelen, DJ Rádia Rockzone a další
27. 7. nejen na setkání s Bonnie Tyler se mohou těšit šťastlivci, kteří vyhrají jednu ze soutěží pořádanou organizátory, stačí sledovat webové nebo facebookové stránky festivalu, oslavy 20. narozenin: Guano Apes & Divokej Bill, dále vystoupí například: Václav Neckář, Jasná páka, Vypsaná fixa, Arakain a mnoho dalších
28. 7. Devadesátiminutový koncert Jaromíra Nohavici, který zde vystoupí již podruhé, první zdejší koncert Marie Rottrová, dále pak Marpo & Trouble Gang, Miro Žbirka, Ben Cristovao, Xindl X, Aneta Langerová, This, Mirai a další.

Benátská! s Impulsem zve na Guano Apes i Bonnie Tyler. Proč je pro Divokej Bill srdcovou záležitostí?

Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem pořídíte za zvýhodněnou cenu v předprodeji na webových stránkách festivalu www.benatska.cz.celofestivalová vstupenka 1690,-Kč
čtvrteční program 26. 7. 2018 640,- Kč
páteční program 27. 7. 2018 1050,- Kč
sobotní program 28. 7. 2018 1050,- Kč

VIP vstupenky nabízejí samostatný vstup na festival, parkování v ceně, využití VIP stanu s výhledem na hlavní pódium a se sezením, barem, možností setkání se s umělci a obchodními partnery. Pořídíte je za:
VIP celofestivalová vstupenka 3 790,-Kč
VIP jednodenní vstupenka 2 700,-Kč

Benátská! s Impulsem tradičně nabídne doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, vinárny a spoustu dalších věcí.
Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!
Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.
Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

tz, jm

Témata: Benátská! s Impulsem, Marie Rottrová, Jaromír Nohavica, Guano Apes, Bonnie Tyler, Olympic

zavřít