Berenika Kohoutová a Naty Hrychová zpívají Holky sobě

Vydáno 13.06.2020 | autor: redakce

Holky sobě je nový singl Naty Hrychové a Bereniky Kohoutové. Druhá jmenovaná skladbu napsala společně s písničkářem Pokáčem a sama si také vůbec poprvé vyzkoušela, jaké je to stát na druhé straně kamery.

Berenika Kohoutová a Naty Hrychová zpívají Holky sobě Berenika Kohoutová a Naty Hrychová zpívají Holky sobě

Holky sobě je letní singl o holčičím světě, slastech i strastech dospívání. Střídá se v něm hned několik témat, od učitelů a rodičů přes kluky a první lásky až po sny i touhy. Ke skladbě tak měla blízko především šestnáctiletá Naty Hrychová, která je tímto světem obklopena.

Nominační tipy Žebříku (IV.): Berenika Kohoutová či Walkmanz aspirují na Objev roku, Akcí roku mohou být Hrady CZ i Klusymfonie

Na režisérskou židli tentokrát usedla sama Berenika Kohoutová. „Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, kdybych v klipu i nehrála a mohla se tím pádem plně soustředit jen na režírování,“ okomentovala zpěvačka svůj první počin v oblasti režírování.

O produkci videoklipu se postaral Jiří Burian, na choreografii zpěvačky spolupracovali s Klárou Angeé Roučkovou. Vedle nich pak hrají ve vizuálu prim také náramky přátelství, kterých kvůli natáčení vyrobily interpretky hned několik desítek.

Text: TZ

Témata: Berenika Kohoutová, Naty Hrychová, Klára Angeé Roučková, Jiří Burian

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít