Beyoncé padaly ceny MTV z rukou, získala jich osm. Adele utřela nos

Vydáno 29.08.2016 | autor: Josef Martínek

Absolutní královnou letošního ročníku popkulturních cen MTV se stala Beyoncé, která proměnila hned osm z jedenácti nominací. Zcela tak zastínila další favoritku Adele, jež ze sedmi příležitostí v zisk sošky nepřetavila ani jednu. 

Beyoncé padaly ceny MTV z rukou, získala jich osm. Adele utřela nos Beyoncé = královna letošních cen MTV

Triumfem Beyoncé skončila i hlavní kategorie Video roku. V ní uspěl její snímek Formation v konkurenci Hello (Adele), Sorry (Justin Bieber). Famous (Kanye West) a Hotline Bling (Drake). Dále zpěvačka bodovala mezi ženami, vyhrála trofej pro nejlepší popové video a dařilo se jí i v uměleckých kategoriích, kde vítěze vybírala odborná porota. Kromě toho předvedla medley svých písní z vizuálního alba Lemonade. 

POST SCRIPTUM (46): Kvůli Beyoncé otročí Asiatky a Avril Lavigne se zastala hudby Nickelback

Výběr svých hitů zazpívala i Rihanna, její mash-up však byl rozdělen do čtyř částí v průběhu celého večera. Nechyběla ani čísla v podání interpretů jako Britney Spears, Lukas Graham, Alessia Cara, Troye Sivan, The Chainsmokers, Halsey, Ariana Grande, Nicki Minaj a řady dalších. 

vložte odkaz, text nemažte

K dalším oceněným během nedělní noci patřili například Calvin Harris, Fifth Harmony, Drake, David Bowie, Coldplay nebo Twenty One Pilots. Kompletní seznam vítězů letošních cen MTV najdete zde,

Témata: MTV Video Music Awards, Beyoncé, Rihanna, Britney Spears, Lukas GrahamTroye Sivan, The Chainsmokers, Halsey, Ariana Grande, Nicki Minaj, Fifth Harmony, Drake, Justin Bieber, Adele, Coldplay, Kanye West

zavřít