Biffy Clyro budou předkapelou Guns N' Roses v Praze. Těšte se na dvojitou dávku řízného rocku!

Vydáno 04.04.2017 | autor: redakce

Červencový koncert Guns N' Roses v Praze bude mít hvězdnou předkapelu. Po roce se totiž do České republiky vrátí Biffy Clyro. Akce se uskuteční 4. července na letišti v Letňanech. 

Biffy Clyro budou předkapelou Guns N' Roses v Praze. Těšte se na dvojitou dávku řízného rocku! Biffy Clyro loni v Lucerně. Foto: Tomáš Vlach

Biffy Clyro k nám loni přijeli krátce před vydáním alba Ellipsis. Vystoupili ve Velkém sále pražské Lucerny a bezezbytku potvrdili pověst jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti. Jejich živá vystoupení bývají euforická, hlučná a divoká a v minulosti za ně byla skupina mnohokrát oceněna v nejrůznějších anketách. Biffy Clyro se stali nejlepší kapelou roku 2016 v cenách magazínu NME, jejich jméno se objevilo i v nominacích na letošní Brit Awards.

Biffy Clyro interview: Jsme kapela, která funguje v trilogiích

vložte odkaz, text nemažte

S albem Ellipsis se loni skotská trojice podruhé v kariéře podívala až na vrchol britského žebříčku, s deskou navíc dobyla první místo i v Německu nebo Irsku. U nás Biffy Clyro kolekci nových písní momentálně mocně propagují singlem Re-arrange. Balada, jež je velmi osobní zpovědí zpěváka Simona Neila, se dostala mezi třicítku nejhranějších písniček v tuzemských rádiích, úspěch zaznamenala i ve streamingových službách jako Spotify a YouTube.

tz, jm

Témata: Biffy Clyro, Guns N' Roses, rock

zavřít