Billy Talent se v Praze představí na nádvoří pivovaru

Vydáno 26.07.2017 | autor: redakce

Energická rocková show Billy Talent rozpálí Prahu už příští týden ve čtvrtek 3. srpna. Na hlavním dvoře smíchovského pivovaru Staropramen budou znít jejich největší pecky jako je Fallen Leaves, ale i spoustu novinek z jejich posledního alba Afraid of Heights. Na české publikum se už velmi těší, dle jejich vlastních slov reaguje prý správně divoce. O dva dny dřív se kapela představí v Olomouci. 

Billy Talent se v Praze představí na nádvoří pivovaru Billy Talent se v Praze představí na nádvoří pivovaru

Jako předkapela se českým fanouškům představí pětičlenná pop-rocková kapela Tigress z Chelmsfordu v Anglii. V roce 2015 vyšla jejich debutová deska Human, kterou zařadilo rádio X. Apple Music mezi své horké tipy na rok 2016. Na desce Tigress spolupracovali například s kytaristou Max Helyer z You Me At Six nebo s Johnem Mitchellem. 12. května vypustili do světa své druhé album Like It Is. "Vezměte sílu Paramore, pulzující rytmy 30 seconds to Mars a stupnici Evanescence a máte Tigress," napsali o nich v HMV.

SOUTĚŽ: Billy Talent v Praze

Billy Talent se vrací do České republiky po čtyřech letech, kdy zabodovala na Rock for People. "Billy Talent už dvakrát nadchli fanoušky na Rock for People, a jsme rádi, že je letos v létě můžeme opět představit i v metropoli." říká Michal Thomes z agentury Ameba, která kapelu Billy Talent do Prahy přiveze. S úsměvem dodává: "Tihle kanadští chlapíci si našli k českým fanouškům velmi srdečný vztah, což platí i obráceně. A jak lépe takové přátelství oslavit, než uprostřed léta na nádvoří slavného smíchovského pivovaru?"

vložte odkaz, text nemažte

V rámci Rock for People Presents se můžete v září těšit v Praze na švédskou metalovou kapelu Dead by April (6. 9., Futurum) nebo jihoafrickou hardrockovou partu Seether (29. 9., Lucerna Music Bar).

Koncert kanadských Billy Talent v rámci série Rock for People Presents se uskuteční 3. srpna 2017 na hlavním dvoře pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. Vstupenky v ceně 790 Kč jsou v prodeji na GoOut.cz.

tz, jm

Témata: Billy Talent, Rock for People, koncerty

zavřít