Bizár týdne: Kamila Nývltová zpívá o idolu, kterého zbožňovala ve svých sedmnácti

Vydáno 26.03.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Tohle se Patricii Fuxové příliš nepovedlo. Po chytlavé předělávce hitu All About That Bass, který v češtině pod názvem Mám boky jako skříň nazpívala Ewa Farna, a dalších úspěšných textech pro Lucii Bílou či Karla Gotta se singl Sedmnáct Kamily Nývltové mezi její nejlepší textařská díla nezařadí.

Bizár týdne: Kamila Nývltová zpívá o idolu, kterého zbožňovala ve svých sedmnácti Bizár týdne: Kamila Nývltová zpívá o idolu, kterého zbožňovala ve svých sedmnácti

I když občas slýcháme ještě horší věci, od dvojice Josef Vojtek (hudba) a Patricie Fuxová (text) se přece jen dalo čekat něco více. Zatímco před dvaceti lety by skladba možná zafungovala, současná populární hudba je přece jen trochu jinde. 

VIDEO: Ewa Farna má boky jako skříň. V coververzi hitu Meghan Trainor si utahuje sama ze sebe

Songu navíc nepřidává ani jeho vizuální podoba. Kamila Nývltová v něm zpívá o idolu, kterého jako sedmnáctiletá obdivovala, čehož mohl režisér Václav Noid Bárta využít o něco lépe. Videoklipu, v němž si zpěvaččina oblíbence zahrál fotbalista Marek Jankulovski, zkrátka chybí rozvinutější příběh. Minimálně jednu poklonu si však Kamila Nývltová zaslouží. Natáčet spoře oděná v osmistupňových mrazech rozhodně nebylo nic jednoduchého.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Kamila Nývltová, Josef Vojtek, Patricie Fuxová

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít