BIZÁR TÝDNE: Šeptající Billie Eilish versus Anthrax a Suicidal Tendencies

Vydáno 27.05.2020 | autor: redakce

Žijeme v pohnuté době, v níž nikdo netuší, co přinese další den. Dalším z důkazů je coververze globálního hitu šeptající zpěvačky Billie Eilish, která v uplynulých dvou letech redefinovala populární hudbu. Singl Bad Guy si kromě teenagerů zamilovali také hudebníci z Anthrax a Suicidal Tendencies.

BIZÁR TÝDNE: Šeptající Billie Eilish versus Anthrax a Suicidal Tendencies BIZÁR TÝDNE: Šeptající Billie Eilish versus Anthrax a Suicidal Tendencies

Bubeník Charlie Benante, který hraje od roku 1983 v Anthrax, v rámci sociální izolace zásobil fanoušky thrash metalu mnoha covery svých žánrových kolegů. Jedna skladba ale z tohoto ranku vybočila. 

„Moje dcera pouští Billie Eilish v autě den co den. Jakmile jsem uslyšel Ocean Eyes, chytlo mě to taky. Když později vyšel singl Bad Guy, bylo mi naprosto jasné, že zboří hitparády, a taky se tak stalo,“ napsal bubeník na svůj Instagram.

Ve stejném příspěvku sdělil, že si píseň zamiloval také basák Ra Diaz ze Suicidal Tendencies. Oba se proto rozhodli, že skladbu zahrají po svém, podle slov Benanteho se jí snažili dodat trochu funky groovu. „Jestli se vám to nelíbí, nechte si to pro sebe,“ dodal Benante.

Billie Eilish svou slabost pro tvrdou hudbu přiznala už dříve, ať už v rozhovorech nebo na koncertech, při kterých na sobě měla trika s motivy Type O Negative nebo Rob Zombie. Ačkoliv se to tedy na první pohled nemusí zdát, zde je svět ještě v pořádku.

red

Témata: Billie Eilish, Anthrax, Suicidal Tendencies

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít