Bob Dylan se vrátí do České republiky, v dubnu zavítá do Brna

Vydáno 07.12.2017 | autor: redakce

Bob Dylan se příští rok představí v brněnské hale Vodova. Fanouškům zahraje písně ze své poslední desky Fallen Angels, ale i zásadní skladby z průběhu celé své kariéry. 

Bob Dylan se vrátí do České republiky, v dubnu zavítá do Brna Bob Dylan se vrátí do České republiky, v dubnu zavítá do Brna

Dylanova zatím poslední nahrávka s původními písněmi Tempest je z roku 2012 a byla kladně přijata. Dylan si album produkoval sám a sám je jeho výhradním autorem. Vrací se na něm k hudebním stylům, z nichž jeho vlastní muzika čerpala už v počátcích kariéry - k blues, country, folku, rockabilly a swingu.

Bob Dylan a jeho literární přínos: TOP 7 nejsilnějších písňových textů laureáta Nobelovy ceny

Poslední tři tituly (Shadows In The Night, Allen Angels a Triplicate) pak věnoval skladbám jiných autorů - od Franka Sinatry až po Johnnyho Mercera. Za svoji celou kariéru vydal 38 studiových alb a na koncertních pódiích se setkal s Joni Mitchel či Joan Baez. Nevyhýbal se ani filmovým příležitostem.Vstupenky budou v síti Tickepro dostupné od 8. prosince. Jejich ceny se budou pohybovat od 1 690 do 2 390 Kč.

tz, jm

Témata: Bob Dylan, Brno, Vodova

zavřít