Bono jako h*vno, Justin Bieber s rozdrcenou hlavou: TOP 10 hudebníků, ze kterých si utahovali v South Parku

Vydáno 03.04.2016 | autor: David Stoklas

Animovaný seriál South Park je znám svým odvážným a kontroverzním humorem. Jeho tvůrci se v některých epizodách věnovali i známým hudebníkům. Někdy je přitom vůbec nešetřili!

Bono jako h*vno, Justin Bieber s rozdrcenou hlavou: TOP 10 hudebníků, ze kterých si utahovali v South Parku V South Parku si neberou servítky - Bono je prý největší hov*o na světě!

RADIOHEAD

Mladý obyvatel coloradského městečka Scott má rád kapelu Radiohead. Poté, co naštve jednoho z hlavních hrdinů Erica Cartmana, ho čeká krutá pomsta. Jeho rodiče zabije šílený farmář a on je nevědomky sní v chili con carne. Docela pech, Scotte. Když kvůli oné nešťastné události propadne v pláč, uvidí ho právě jeho oblíbená kapela - Radiohead. Thom Yorke a spol. se nešťastnému chlapci vysmějí, že je ufňukánek. Od koho se asi inspiroval?

BONO VOX

Frontman legendárních U2 Bono Vox je kromě svého skvělého hlasu znám také pro svoji humanitární činnost. V South Parku si o něm ale myslí něco jiného. Když se zjišťuje, kdo drží rekord za největší exkrement na světě, dozvíme se, že tím největším výkalem je právě Bono. Ten se totiž nenarodil, nýbrž vznikl, když jistý Švýcar šel vykonat potřebu. Bono je tak prý největší hov*o na světě.

U2 vydají nové album ještě letos. Inspirují se deskou Zooropa z 90. let

KANYE WEST

Samozvaného génia a mistra auto-tune si tvůrci seriálu na paškál vzali taky. Amerikou letí vtip o tom, že ten, kdo má rád rybí párky a strká si je do úst, je automaticky "teplá ryba". Jediný, kdo tento fór nechápe, je právě Kanye, i přes to, že je génius. Poté, co je sám označen za "teplou rybu", se rozhodne jít mezi své, tedy mezi ryby, se kterými se pak začne patřičně milovat a nahraje s nimi o tom skvělou píseň!

RECENZE: Jmenuj génia, který není šílený. Kanye West to určitě není

PHIL COLLINS

Ani o tvorbě Phila Collinse si tvůrci nemyslí nic valného - v seriálu se plešatý zpěvák objeví hned několikrát. V jedné z epizod začne Phil žárlit na kapelu postiženého chlapce Timmyho, která mu přebere veškeré jeho fanoušky. Ty si ale získá zpět tak, že ho začnou navštěvovat děti, které jsou pod vlivem silných prášků. Jinak se to totiž prý nedá poslouchat.

LORDE

Jelikož tento seriál reaguje i na aktuální dění v kultuře, opomenuta nebyla ani mladá zpěvačka Lorde. Nakonec se ale zjistí, že Lorde není vůbec tou, za kterou se vydává. Není totiž devatenáctiletou dívkou, ale čtyřicetiletým geologem. Je zvláštní, že to nikdo doposud nepoznal, když je to na první pohled tolik zřejmé!

MICHAEL JACKSON

Ikonu popu Michaela Jacksona začne neustálý stres plynoucí ze života hvězdy unavovat a rozhodne se přestěhovat do South Parku pod novým jménem. S sebou si samozřejmě vezme svého malého adoptovaného synka, kterého, jak se patří, zahrnuje velkou porcí lásky. Poté, co Michaela spatří naši čtyři hlavní hrdinové, pod všemožnými plastikami vidí akorát chlápka, který vypadá jako někdo, kdo utrpěl vážné popáleniny.

ROBERT SMITH

Jestli je tu nějaká osobnost, která se těší větší nenávisti tvůrců než Phil Collins, tak za ni můžeme označit Barbru Streisand. Ta chce zničit svět a nastolit v něm totální chaos a jediný, kdo ji může zastavit, je zpěvák The Cure Robert Smith. Ten disponuje zajímavými schopnostmi. Umí se například proměnit v obřího motýla. A navíc se svou kapelou přijede na podzim do Prahy.

The Cure vystoupí v Praze po osmi letech, dorazí k nám příští rok

JUSTIN BIEBER

Mladého Justina Biebera většina světa nenávidí. Možná pro jeho jemný dětský hlásek, možná pro jeho image. Když Eric Cartman začne ovládat zlého boha Cthulhu, jeden z prvních kroků, jak udělat svět lepší, je odstranění Biebera. Ohromný chapadlovitý kolos vtrhne na jeho koncert a před zraky šílených fanynek rozmáčkne popové hvězdičce hlavu. Au.

JONAS BROTHERS

Již nefungující boyband Jonas Brothers byl samozřejmě velkým hitem i pro děvčata v městečku South Park. Bohužel jsou tito tři chlapci v područí zlého démona Mickey Mouse, který je terorizuje a zneužívá ke svým démonickým plánům. Možná tady je příčina toho, že jejich hudba nikdy za moc nestála a šlo pouze o prostý kalkul.

LADY GAGA

Postava extravagantní zpěvačky Lady Gaga se sice v seriálů přímo neobjevila, ale zato zde zazněl jeden z jejích nejslavnějších songů. Eric, Stan a věčně umírající Kenny si při hraní videohry Guitar Hero vybrali skladbu Poker Face a dali jí pořádný southparkský zvuk! Lady Gaga by se možná měla obávat, že ji jednoho dne překoná tlouštík z Colorada!

VIDEO: Lady Gaga na Oscarech dojala všechny znásilněné ženy, včetně Keshy

text: David Stoklas

zavřít