Brod 1995 bude 22. narozeniny Rock for People slavit s Monkey Business i Anetou Langerovou

Vydáno 16.08.2016 | autor: redakce

Již tuto sobotu 20. srpna vypukne narozeninová oslava plná muziky a letní festivalové pohody - na českobrodském atletickém stadionu Na Kutilce se budou slavit 22. narozeniny Rock for People. Organizátoři se rozhodli vrátit zpátky ke kořenům a společně s věrnými fanoušky i novými návštěvníky se potkat na jednodenním hudebním festivalu Brod 1995.

Brod 1995 bude 22. narozeniny Rock for People slavit s Monkey Business i Anetou Langerovou Festival Rock For People i letos přilákal tisíce fanoušků. Foto: Marek Holoubek

Ve společnosti řady českých kapel se bude vzpomínat nejen na letošní úspěšný ročník, ale také na všechny ostatní. "Za těch 22 let máme zážitků opravdu nepočítaně. Nejkrásnější jsou ty, které vzniknou neplánovaně a jsou nespoutané. Takové, při kterých člověk odchází s úsměvem ve tváři. Pro mě osobně je nejkrásnější zážitek fakt, že festival existuje 22 let, což je důkazem toho, že má smysl a lidi baví," říká jeden ze zakladatelů festivalu Rock for People Petr Fořt.

LIVE: Rock for People není jen o headlinerech: 4 kapely, které byly lepší než Offspring

Kořeny Rock for People jsou pevně provázány s českou hudební scénou, pořadatelé tedy logicky postavili program na tom nejlepším, co aktuálně česká rocková muzika nabízí. Dramaturgie je kombinací mladé progresivní linie s kapelami, které psaly historii festivalu Rock for People. Své i festivalové narozeniny v Brodě oslaví kapela Wohnout, zahraje Mňága a Žďorp, Monkey Business, Aneta Langerová, We On The Moon, Mig 21, Sto Zvířat, ale také Mydy Rabycad nebo Zrní.

vložte odkaz, text nemažte

Brod 1995 proběhne 20. srpna od 12 hodin v areálu atletického stadionu Na Kutilce. Vstupenky v ceně 400 kč jsou v prodeji přes GoOut.cz. 

tz, jm

Témata: Brod 1995, Rock For People, Wohnout, Mňága a Žďorp, Monkey Business, Aneta Langerová, We On The Moon, Mig 21, Sto zvířat, Mydy Rabycad, Zrní

zavřít