Červnové MoOn:FX navštíví v pátek holandští Formel!

Vydáno 09.06.2016 | autor: redakce

Třetí pokračování pravidelného deep&house večírku, který klub Radost FX pořádá ve spolupráci s Vychytane.cz DJs Crew, je za dveřmi. V pátek 10. června se tak můžete těšit na další zdravou dávku aktuální house music v čele s holandskou producentskou dvojkou Formel.

Červnové MoOn:FX navštíví v pátek holandští Formel! Holandští Formel vystoupí v klubu Radost FX 10. června

Klub Radost FX, který se s novým programem a vizí tanečních večírků opět dere na vrchol pražské klubové scény, sází na naprosto nová a neokoukaná jména světové elektronické scény. Na posledním dílu MoOn:FX jste si mohli užít berlínského producenta Samuela Facha a na díle aktuálním si pro vás svoje live vystoupení připravuje holandské producentské duo Formel! Na této dvojce se nám líbí, že každý nový track, který zveřejní je naprostá pecka! Jejich sound se nám velmi líbí.

Samuel Fach bude první zahraniční hvězdou party MoOn:FX v pražském klubu Radost FX

Dvojka Formel, jmenovitě Tom Noah a Bas van der Laken se dali dohromady teprve v roce 2013, ale již dávno předtím působili samostatně, kdy jeden skládal Progressive a druhý brázdil holandské kluby co by Dj. Nyní jsou pro ně naprosto typické techno beaty, syrové bassové linky a to vše s nádechem Jazzu. Svůj debut si odbyli u Daniela Sancheze na jeho Bla Bla Records s devítiskladbovým albem Entzun.

Následovalo EP Kolyma, které již ale vychází na berlínském Einmusika Recordings a posouvá kluky jedním hopem i několik levelů výše. Následovalo mnoho dalších vydaných tracků u vyhlášených světových vydavatelství a postupné stoupání na pomyslném žebříčku slávy bylo neodvratné. Jejich domovem je nyní právě Einmusika Recordings a Mother Goose. Díky svému jedinečnému umění již měli možnost vystupovat na vyhlášených festivalech jako je španělský Sonar a mnoho dalších. A Radost FX, či obecně naše republika je jejich dalším zářezem na jejich spanilé jízdě světovou elektronickou scénou, která započala v holandském Amsterodamu!!

O support se postarají členové Vychytane.cz Djs Crew, kterými budou 4BeCome1 s flétnistou Flautistarem. Tento projekt můžete pravidelně potkávat na českých festivalech a v mnoha klubech napříč celou republikou. Pravidelně potom na rezidentních akcích v paláci Akropolis a právě v klubu Radost. Druhým zástupcem je Dolph, který vystoupí v doprovodu saxofonistky Miss Red, která nádherně doplňuje deep housové sety, kterými se Dolph prezentuje.
Vstupné na tuto veselici pořídíte v předprodeji na Goout.cz za velmi příjemných 100,-CZK a nebo na místě za 150,-CZK. Začínáme úderem 23. hodiny a končit budeme po 5té hodině ranní.

tz, jm

zavřít